1000 Tk Bütçeye Mouse Önerisi

Wossy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mouse almam lazım en fazla 1000 lira veririm kablolu kablosuz fark etmez kaliteli ürün olsun 1-2 sene götürsün yeter

Teknik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba fareler aslında tamamen senin eline uyumlu olmasıyla ilgili bir durum ama ben yine de bir kaç model atacağım öncelikle benim de bir zamanlar kullanmış olduğum ve çok hafif olan bir mouse var Glorius Model O:

Glorious Model O Mat RGB Optik Kablolu Oyuncu Mouse 1100TL (ORTA EL - HAFİF)​

ORTA BOYUT EL İÇİN:

Razer DeathAdder Essential Optik Kablolu Oyuncu Mouse​

BÜYÜK ELLER İÇİN:

Logitech Hyperion Fury G402 910-004068 Optik Kablolu Oyuncu Mouse​

Asus TUF Gaming M3 Gen II Ergonomik Optik Kablolu Oyuncu Mouse​

Lenovo Legion M300S GY51H47350 RGB Makrolu Optik Kablolu Oyuncu Mouse (ÖZELLİKLE TAVSİYE EDERİM)​

KÜÇÜK ELLER İÇİN:

MSI Clutch GM08 Optik Kablolu Oyuncu Mouse​

Logitech G203 Lightsync 910-005796 Kablolu Oyuncu Mouse​

KS

Wossy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba fareler aslında tamamen senin eline uyumlu olmasıyla ilgili bir durum ama ben yine de bir kaç model atacağım öncelikle benim de bir zamanlar kullanmış olduğum ve çok hafif olan bir mouse var Glorius Model O:

Glorious Model O Mat RGB Optik Kablolu Oyuncu Mouse 1100TL (ORTA EL - HAFİF)​

ORTA BOYUT EL İÇİN:

Razer DeathAdder Essential Optik Kablolu Oyuncu Mouse​

BÜYÜK ELLER İÇİN:

Logitech Hyperion Fury G402 910-004068 Optik Kablolu Oyuncu Mouse​

Asus TUF Gaming M3 Gen II Ergonomik Optik Kablolu Oyuncu Mouse​

Lenovo Legion M300S GY51H47350 RGB Makrolu Optik Kablolu Oyuncu Mouse (ÖZELLİKLE TAVSİYE EDERİM)​

KÜÇÜK ELLER İÇİN:

MSI Clutch GM08 Optik Kablolu Oyuncu Mouse​

Logitech G203 Lightsync 910-005796 Kablolu Oyuncu Mouse​

Önerin için teşekkürler ilk defa pc alcam onun için kaliteli bişey lazım lenovo m300s iyimidir bazı forumlarda şikayet görüyorum

KS

Wossy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Biraz araştırma yaptım cooler master mm711 almaya karar verdim sizce alınır mı delikli olması fazla rahatsız edermi biraz daha çıkıp asus rog kerismi alsam sizce hangisi mantıklı olur ikiside aynı dpi ve sensöre sahip

slmbnmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Biraz araştırma yaptım cooler master mm711 almaya karar verdim sizce alınır mı delikli olması fazla rahatsız edermi biraz daha çıkıp asus rog kerismi alsam sizce hangisi mantıklı olur ikiside aynı dpi ve sensöre sahip
Biraz bütçeni arttırabilirsen sana şunu önerebilirim

KS

Wossy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Biraz bütçeni arttırabilirsen sana şunu önerebilirim

Alabilirim aslında ama kaliteli güzel ürün mü kablolu olsa daha iyi olur benim için kablosuzda pil ile mi çalılıyor

slmbnmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Alabilirim aslında ama kaliteli güzel ürün mü kablolu olsa daha iyi olur benim için kablosuzda pil ile mi çalılıyor
Aynı telefon gibi şarj ediyorsun şarjıda 5 gün rahat bir şekilde yeter usbsi var onuda takınca çalışıyor switchleri eskidiğinde felan o siteden tekrardan alabilirsin yeni mause almana gerek kalmaz yani tüm parçaları tek tek satılıyor

KS

Wossy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aynı telefon gibi şarj ediyorsun şarjıda 5 gün rahat bir şekilde yeter usbsi var onuda takınca çalışıyor switchleri eskidiğinde felan o siteden tekrardan alabilirsin yeni mause almana gerek kalmaz yani tüm parçaları tek tek satılıyor
Gecikme süresi çok etki edermi kabloluya göre rica etsem bir tane kablolu önerebilirmisin içimde kalmasın hoşuma gitmesse alırım r1 i

slmbnmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri