1000 TL Klavye Önerisi

CANRA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhaba, şu anki klavyem Gamepower Saber. 3 yıl oldu, tuşlar bazen basmamaya başladı ve de biraz büyük. O yüzden bütçem 1000 TL, klavyeye göre 400-500 TL artabilir. Kablosuz klavye arıyorum, küçük olursa daha iyi olur.

Genellikle FPS ve hikayeli oyunları oynuyorum. Arada da belki yazılım çalışmak için kullanırım. Aslında bütçem var ama klavyeden sonra mouse ve kulaklık alacağım, o da aynı civarlarda çünkü onlar da bozuldu. Gamepower Kizaru ve Razer DeathAdder vardı, kronik.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,525
Merhaba, şu anki klavyem Gamepower Saber. 3 yıl oldu, tuşlar bazen basmamaya başladı ve de biraz büyük. O yüzden bütçem 1000 TL, klavyeye göre 400-500 TL artabilir. Kablosuz klavye arıyorum, küçük olursa daha iyi olur.

Genellikle FPS ve hikayeli oyunları oynuyorum. Arada da belki yazılım çalışmak için kullanırım. Aslında bütçem var ama klavyeden sonra mouse ve kulaklık alacağım, o da aynı civarlarda çünkü onlar da bozuldu. Gamepower Kizaru ve Razer DeathAdder vardı, kronik.
Sahibindenden ajazz klavyelere bakabilirsin

KS

CANRA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Klavye zaten sabit duran bir şey, kablosuz çok önemli değilse anca seçenek buluruz. Temudan magegee75 falan bakarız sanırım
hoca kablosuz isteme sebebim kablolar karşılıklıy yapyor altta ama kabloluda olur iyi klavye varsa

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri