1050TL Klavye Önerisi

iParty4ban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba dostlar,

Yakın zamanda klavye almayı düşünüyorum, 1050TL bütçem var. Ben XPG Summoner klavyesinin red switch modelini almayı düşünüyorum. Geçen günlerde 1250 TL fiyatında gördüğümü hatırlıyorum bu klavyeyi fakat şuan gaming.gen.tr sitesinde 1049TL`ye satılıyor. XPG Summoner klavye iyi midir, uzun kullanımda sorun çıkartır mı ? Bu Klavyeye benzer başka klavyelerde önerebilirsiniz.

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
alınabilir gayet iyi bir klavye seni üzmez. önceden red olan modelleri yoktu burda, sonra geldi. eğer öneri istersen de:

bunlar olabilir. bu fiyata başka bilemiyorum yani. bütçe artarsa

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Merhaba dostlar,

Yakın zamanda klavye almayı düşünüyorum, 1050TL bütçem var. Ben XPG Summoner klavyesinin red switch modelini almayı düşünüyorum. Geçen günlerde 1250 TL fiyatında gördüğümü hatırlıyorum bu klavyeyi fakat şuan gaming.gen.tr sitesinde 1049TL`ye satılıyor. XPG Summoner klavye iyi midir, uzun kullanımda sorun çıkartır mı ? Bu Klavyeye benzer başka klavyelerde önerebilirsiniz.
Eğer bunda karar kıldıysanız kafanız rahat olsun çok iyi bir klavye cherry mx red switch bilek desteği olsun ses tekerleği olsun bir de yanılmıyorsam yedek keycapsta çıkıyordu kutudan kronik bir sorunu da belirtilmemiş rgb renkleri doygun ve yeterli denilmiş rehber videolar uzun kullanımdan sonra ki yorumlarda güzel.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
246
XPG'nin güzel bir bilek desteğine sahip olması ekstra bir güzellik. Bence sana uyan bir fiyata bulursan kaçırma.

KS

iParty4ban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Klavyeyi aldım fakat driverini bulamadım. Ürünün driveri artık piyasada yok mu ?

KS

iParty4ban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Dostlar eğer klavyeyi alırsanız hiç driver bulmaya çalışmayın pişman olursunuz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri