10TL'lik Harcama Yaptım Kredi Kartı Limitimden 70TL Azaldı

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Merhaba arkadaşlar,

Dün kredi kartımdan İBB kartına 10₺ yüklemek istedim ve yukleye bildim fakat girip baktığım zaman 68TL'lik bir kesim olmuş limitimden bu konu hakkında ne yapmam lazım müşteri hizmetlerini arıyorum en az 20 dakika bekliyorum bağlanmıyor.

Ve borç kısmında gözükmüyordu sabah baktığım da gözükmeye başlamış ama ondan sonra yaptığım harcamalar gözükmüyordu şimdi de borç kısmında ama onlar kredi kartı limitimden tam doğru bir şekilde çekildi. (Maximum Genç kredi kartı kullanıyorum)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Fenrir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
ekran görüntüsü paylaşır mısınız dekontla birlikte

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31

Ekli dosyalar

• IMG_20220728_110619.jpg
    IMG_20220728_110619.jpg
    56.1 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_20220728_110607.jpg
    IMG_20220728_110607.jpg
    21.3 KB · Görüntüleme: 9
KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Yaptığım harcamalar kart limitim ve borcum hepsi birbirinden uyumsuz Kart limitim 2000₺ idi

Fenrir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
0850 724 0724 bu numara iş bankasının iletişim numarası arayıp kredi kartı departmanına bağlanman lazım bağlanamazsan da şubeye gitmen gerek ama bende maximum kullanıyorum bağlanma konusunda sıkıntı yaşamadım hiç

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
0850 724 0724 bu numara iş bankasının iletişim numarası arayıp kredi kartı departmanına bağlanman lazım bağlanamazsan da şubeye gitmen gerek ama bende maximum kullanıyorum bağlanma konusunda sıkıntı yaşamadım hiç
Hocam bugün 2 defa aradım ve 20 şer dakika bekledim

Fenrir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
en yakın şubeye gitmeyi dene genelde iş bankası şubelerinde kredi kartı departmanı arkalarda yada üst katta olur

clarq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
70TL Azaldı ise hareket dökümünde yazar. Belki de provizyon da 3 gündür bekleyen işlem vardı hepsi bugün düşüldü. Hayır yok ben biliyorum provizyon bekleyen bir şeyim yok diyorsan da kart kullanamadığın sonucuna varıyorum.

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
70TL Azaldı ise hareket dökümünde yazar. Belki de provizyon da 3 gündür bekleyen işlem vardı hepsi bugün düşüldü. Hayır yok ben biliyorum provizyon bekleyen bir şeyim yok diyorsan da kart kullanamadığın sonucuna varıyorum.
Kart kullanmadığım sonucuna nasıl vardın ustam?

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Yazdığım yorumumu tamamını okusan nerden çıkarttığımı da belirttim buradan yola çıkarak forumu kullanamadığını da düşünüyorum şimdi.
Kardeşim benim kart zaten dün elime ulaştı buraya kadar anlayabiliyor musun? Dokümanlarda yazmıyor zaten yazsa buraya konu olarak açmam dokümanın görüntüsü de yukarıda mevcut ne düşünüyorsan düşün senin açından Forum kullanmanın bir manası olduğunu düşünmüyorum formun asıl amacını araştır veya git bilen birine sor ondan sonra gelip burada yorum yap

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Sizin gibi insanlar keşke forumlara girmese Allah'tan forumda çok dolaşmıyorum yoksa sizin gibi işsiz insanlar beni kanser edebilirdi yazık size acıyorum bazen

clarq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Kardeşim benim kart zaten dün elime ulaştı buraya kadar anlayabiliyor musun? Dokümanlarda yazmıyor zaten yazsa buraya konu olarak açmam dokümanın görüntüsü de yukarıda mevcut ne düşünüyorsan düşün senin açından Forum kullanmanın bir manası olduğunu düşünmüyorum formun asıl amacını araştır veya git bilen birine sor ondan sonra gelip burada yorum yap
Tamam ite güzel kardeşim 3 seçenek var.
Provizyon bekleyen işlem.
Kart yıllık ücreti
Yaptığın harcamayı hatırlamıyorsun. Ya da karta eklediğin parada sorun sıkıntı var meblağda.
Düşümü olup hareket dökümünde görülmeyen hiç bir şey yok.

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Kardeşim benim maximum genç Kart diye belirtmişim ilk yıl kart ücreti alınmıyor ki 68₺ lik Kart ücreti nereden gördün sen onu da bilmiyorum yaptığım harcamayı nasıl hatırlamıyorum bak orada resimde 3 tane harcama var? Karta para eklemedim limitten kullanıyorum

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Ve bekleyen işlemimde yok kaçıncı söyleyişim bu?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri