11.999TL FİYAT PERFORMANS KRALI EN İYİ RTX 3060 Sistem Toplama Rehberi - PCH F6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
Forumda bu hafta sistem arayışındayken @OceanLaB 'ın tavsiyesi üzerine beklemiş olduğum sistem...

İnsanların mağdur olmaması açısından 20:10' da linklenecek derken daha erken linklenmiş..
Videonun 1:48 saniyesinde gözüken "VTNMSI 12400F-RTX3060-VTN-PCH F6 / 134813" kodu ile siz daha linki yayınlamadan telefon ile satın alım yapan arkadaşlar olmuş..

20:09' da tıklayıp anında sepete eklemeye çalışmama rağmen stok yetersiz ibaresiyle karşılaştım.

Gerçekten bu yaşananlar üstüne büyük hevesle beklediğimiz bu sistemde, sistemi alamayanlar olarak "şanssız" mıyız yoksa "mağdur" muyuz?
Ala-bilen arkadaşlara hayırlı olsun.

KONU HAKKINDA AÇIKLAMA GELMİŞ.

PC Hocası TV tarafından sabitlendi

Değerli arkadaşlar, PC Hocası Instagram sayfasından sistem ile alakalı bir duyuru yaptım. Dileyen buradan izleyebilir:
1-) Atıp tutan bir sürü arkadaş var. Maalesef eleştirmeyi bilmedikleri gibi, karalamak da istiyorlar. Ben bu işe dün başlamadım. Smokinli sistemler piyasanın çok altına olan mükemmel fiyatlı sistemler oldu hep. Haliyle 400+ bin kişilik kanalda, forumda, facebook gurubunda binlerce insan beklerken, böyle fiyatlı sistem saatlerce nasıl kalabilir? Bu zaten bilenler için olası durum olmuştur hep. X bir ürünü yarı fiyatına koyan mağazada geceden sıra olurken, insanlar oturduğu yerden sepete ekleyip ürünü almış olması neden garibinize gidiyor? Bu sistemi tek tek toplayın 17 bin TL ediyor ortalama. 12 bin TL'ye taş gibi parçalarla alamıyor olanlar her türlü maalesef yorumu yaparak küçük düşürmeye çalışıyorlar. Onlara da saygım var. Yapsınlar. Ben doğru bildiğim işi yapmaya devam ediyorum. Türkiye'nin en büyük firmalarından biriyle sistem yaparak kimseye kafanıza göre yalan yanlış beyanda bulunamazsınız. Bu kurumsal tüm firmalarda böyledir. Lütfen ticari koşullar hakkında bilginiz yoksa, yanlış bilgilerle başkasının hakkına geçmeyin.

2-) Bundan sonraki sistemler için minimum 500 stok almaya özen göstereceğim. Ancak altı olduğunda ve çok iyi fiyatlı olduğunda bir kaç dakika içerisinde gidiyor olması zaten "NORMAL" çünkü siteye girip ürünü "SEPETE EKLE" dediğinizde sistemin stoğu düşüyor. Vatan Bilgisayar'ın sayfasında anlık 5 bin kişi gördüm siz de görmüşsünüzdür. 5 bin kişi!

3-) Bizi doğru eleştiren insanlara her zaman saygım var. Yorumlarınızı tek tek okuyorum. Ben bugüne kadar hep samimi yaklaştım. Bundan sonra da böyle olacak.

4-) Finalde ise alan arkadaşlarıma hayırlı olsun. Güzel günlerde kullansınlar.

Son düzenleme:

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Ben link gelince direk girip aldım aldım videoyu izleyemedim bile, şuan sipariş onayı bekliyor

KS

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
KS

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
Bence sadece uyanıklıkla alakalıydı. sitede link beklemektense vatanda aratıp bulmayı tercih ettim hocam burada suç vatanın satışa erken koymuş
Sizde hata aramıyor ve ya suçlamıyorum tabi ki. Siz fırsata çevirmişsiniz dediğim gibi alabilen arkadaşlara hayırlı olsun.
Benim sinirlendiğim ve kızdığım noktalar ise;

Vatan - PC Hocası koordinasyon sorunu (Sistem 20:10' da linkleniyorsa, satışa da o vakit çıkmalı diye düşünüyorum ki "erken linklenmiş".)
Videoda yapılan amatörlük (1:48 saniyesinde gözüken "VTNMSI 12400F-RTX3060-VTN-PCH F6 / 134813" kodu)

Tekrar hayırlı olsun dostum.

KS

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
20.09 da almaya çalıştım 1 saat ama nafile. :/üstelik videoda 20.10 da açılacağı söylenmişti.

Ben sürekli videoyu yeniledim, link geldiği an kaçırmamak adına link geldiği an bile sepete eklemeye çalıştığımda stok yok diyordu.
Videodaki gözüken ürün kodu ile çoktan işlemler yapılmıştı anlayacağın.
Erken linklenmesinden de ziyade Vatan ile olan koordinasyonsuzluktan dolayı yaşandığını düşünüyorum mağduriyetin.
Video yayınlandığında sistem zaten satışa açıktı anladığımız kadarıyla.

Cermenbey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
193
Ben sürekli videoyu yeniledim, link geldiği an kaçırmamak adına link geldiği an bile sepete eklemeye çalıştığımda stok yok diyordu.
Videodaki gözüken ürün kodu ile çoktan işlemler yapılmıştı anlayacağın.
Erken linklenmesinden de ziyade Vatan ile olan koordinasyonsuzluktan dolayı yaşandığını düşünüyorum mağduriyetin.
Video yayınlandığında sistem zaten satışa açıktı anladığımız kadarıyla.
Yani biz boşuna döviz falan bozduk,para hazırladık başında bekledik...

KS

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
Yani biz boşuna döviz falan bozduk,para hazırladık başında bekledik...
PC Hocası ve Taner Hoca' nın bize sunduğu fırsat gerçekten çok güzel, karalama yapmak asla doğru olmaz ama yapılan hatalar bence bir çok kişi için mağduriyet doğurdu.
Bir açıklama gelecektir diye bekliyorum.

ByZeyd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
33
Çok iyi fiyat, çok iyi sistem. Yanlış site, yanlış zamanlama, rezalet stok.

BurakAcar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Güç kaynağı hariç diğer tüm parçalar var ( upgrade edilebilenler dahil). Babacım koyuversen oraya yine orta halli bir güç kaynağı zor değil :).
Saygılarımla..

okncnk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Biz alamadan vatan çalışanları stokları bitirdi

KS

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
Kesinlikle bu hatalar sebebiyle bir açıklama yapılmalı ve telafi yapılmalıdır
Telafi yapılabileceğini sanmıyorum, sonuçta Vatan kurumsal bir firma ve siparişlerin iptal edilip, tutarların iade edilmesi vs. uzun bir süreç.

Aynı fiyatlardan yeni stok açacaklarını da düşünmüyorum, bu tarz sistemler iş birliğine dayandığı için belli sınırları var.
Vatan o parçaları parekende olarak daha yüksek fiyata satmakta zaten.

Sağlık olsun bir sonraki sistemi bekleriz de diyemiyor insan, ülkemizin durumu ve kurun stabil olmaması önümüzdeki ay fiyatların ne olacağı bile belli değil malum.

Sadece üzgünüz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri