11400F + RX6600 Sistem 12.499TL !!

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Sistem özellikleri:
► İşlemci: Intel i5-11400F
► Anakart: Gigabyte H510M H
► Ekran Kartı: Sapphire PULSE Radeon RX 6600
► RAM: 2x8GB Adata XPG Hunter DDR4 3200MHz CL16
► Depolama: Western Digital 500 GB Blue SN570 M.2 PCI 3.0 SSD
► Güç Kaynağı: PERFORMAX 650w 80+ BRONZ ► Kasa: Performax Xercon Siyah ATX

Bence sistem fena değil ama Performax psu olmamış.

Sistem linki: https://www.tebilon.com/intel-i5-11400f-sapphire-rx6600-pulse-gigabyte-h510m-h-wd-500gb-xpg-16gb/

İnceleme:

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ben pek beğenmedim. Fiyatı yüksek geldi.
Çok fazla bir şey yok. Zaten Hakan abinin sistemleri genelde çok indirimli olmuyor herhalde yeni olduğundan veya anlaşma yaptığı sitelerden dolayı. Performax kullanmışlar ve özelleştirme de az. Frisby falan koymuşlar. Videoda zaten söylüyor akakçe den toplasanız 13.000 yapar ama montajı formatı falan ne kadar tutuyor diye sorun diyor. 500TL daha ucuza sadece ama yinede performax olmaz.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
420
Çok fazla bir şey yok. Zaten Hakan abinin sistemleri genelde çok indirimli olmuyor herhalde yeni olduğundan veya anlaşma yaptığı sitelerden dolayı. Performax kullanmışlar ve özelleştirme de az. Frisby falan koymuşlar. Videoda zaten söylüyor akakçe den toplasanız 13.000 yapar ama montajı formatı falan ne kadar tutuyor diye sorun diyor. 500TL daha ucuza sadece ama yinede performax olmaz.
Şöyle söyleyeyim akakçe her zaman doğru değerler vermiyor. Sürekli indirimi olan ürünler oluyor. Bence bir ürün akakçede atıyorum 1000₺ ise ama sıklıkla indirimde 800liraya satılıyorsa o ürünün ederi 800 liradır akakçeye bakmam. O yüzden şuan akakçede 13k₺ ise 2 hafta içerisinde en kötü 1.500₺ daha iyisi dizilir.

genelde DA ve PC hocası 13e çıkardığında 1800-2500 daha indirimli oluyor o zaman almaya değer oluyor

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Sistem zaten piyasa fiyatındayken indirim diye bahsetmek doğru değil.
Gerçekten indirimli sistemi DA ile gördüm. 3060ti ekran kartları 10 bin TL üzeriyken komple sistemi 10 bin TL'ye ayarlamışlardı. Öylesini daha önce görmemiştim. Her zaman olmuyor ve sınırlı sayıda ama, PC hocası ve DA çok daha iyisini başarıyor. En azından kalitesine güvendikleri parçalarla.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Sistem zaten piyasa fiyatındayken indirim diye bahsetmek doğru değil.
Gerçekten indirimli sistemi DA ile gördüm. 3060ti ekran kartları 10 bin TL üzeriyken komple sistemi 10 bin TL'ye ayarlamışlardı. Öylesini daha önce görmemiştim. Her zaman olmuyor ve sınırlı sayıda ama, PC hocası ve DA çok daha iyisini başarıyor. En azından kalitesine güvendikleri parçalarla.
DA başarılı yapıyor bunu bende biliyorum ama o kadar az stok yapılıyor ki sadece videoyu ilk 1dk içinde izleyenlere bile yetmiyor yani o kadar az stok durumu var.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
DA başarılı yapıyor bunu bende biliyorum ama o kadar az stok yapılıyor ki sadece videoyu ilk 1dk içinde izleyenlere bile yetmiyor yani o kadar az stok durumu var.
Hayır bunu bizzat Abdullah bey açıklamıştı. 10 dakikalık periyotlara bölüp stok koyuyorlardı. Tabii miningcilerden ve al sat işiyle uğraşanlardan normal insanlara sıra gelirse. Ayrıca forumda da bulunuyordum, o fırsatlardan yararlanıp da sonrasında sıcaklık değerlerini normal mi diye soran çok gördüm. Sanırım sıcaklık değerlerini sormak adetten. Neyse konu stok ise, pahalıya bile stokların bulunmadığı bir dönemdi. Bunu da hatırlatmak isterim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri