1151 CPU Fan Yardım

LordOfTheZalim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,

Evimde ki kasada 8. nesil g5400 işlemciyi stok fan ile kullanıyom fakat aliexprestte bir tane cpu fanı gördüm ve aşırı derece beğendim şeklini teknik bilgilerini hakkında iyimidir kötümüdür bilmiyorum ürünü almamı tavsiye eder misiniz ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,138
LordOfTheZalim' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Evimde ki kasada 8. nesil g5400 işlemciyi stok fan ile kullanıyom fakat aliexprestte bir tane cpu fanı gördüm ve aşırı derece beğendim şeklini teknik bilgilerini hakkında iyimidir kötümüdür bilmiyorum ürünü almamı tavsiye eder misiniz ?

Tercih edilebilir 280W TDP ve 4 direkt temas ıso borusu ama daha ucuza daha iyi soğutma sağlayan bir ürün alabilirsiniz. bu ürün 6 ıso borusu ile çok daha iyi soğutmaya sahip bir ürün. Yada
bu ürünü alın 5 bakır ısı borusu güzel etkin soğutma ve daha zarih bir tasarım.

İşlemciniz üst düzey değil ama stok fandan büyük bir farkınız olsun almışken bu tarz bir ürün alın derim.

jamus

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Uğur abimizin dediği gibi stok fan daha doğrusu "internet kafe bilgisayarı fanı" kullanmaktansa özel yapım 1151 soket alırsan performans olarak çok daha iyiler. Beğendiğin fan'ın itnernette başka sitelerde yorumlar bulabilrisin bence

KS

LordOfTheZalim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
LordOfTheZalim' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Tercih edilebilir 280W TDP ve 4 direkt temas ıso borusu ama daha ucuza daha iyi soğutma sağlayan bir ürün alabilirsiniz. bu ürün 6 ıso borusu ile çok daha iyi soğutmaya sahip bir ürün. Yada
bu ürünü alın 5 bakır ısı borusu güzel etkin soğutma ve daha zarih bir tasarım.

İşlemciniz üst düzey değil ama stok fandan büyük bir farkınız olsun almışken bu tarz bir ürün alın derim.

6 soğutuculu olan fanda güzelmiş bizim ülkemizde bu fiyatlara böyle soğutucular yok sanırım biraz araştırıcam yok ise aliexpresten alıcam teşekkür ederim :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri