12-13 Bin'e Alınacak Telefon Önerileri

em1nadgzl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Aradığım özellikler : Kamerasının iyi olması ,performans konusunda sıkıntı çekmemek ve uzun bir süre idare edebilmesi. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

18beyto18

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Aradığım özellikler : Kamerasının iyi olması ,performans konusunda sıkıntı çekmemek ve uzun bir süre idare edebilmesi. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
Ben cumartesi günü tecno 20 pro 5G aldım teknosadan 14 bine , mağazaya gidene kadar aklımda samsung a34 vardı fakat arkasının plastik olması damla çentik olması ve elime aldıgımdaki hissiyatını begenmedım a34ün , tekcolara bakarken tecno 20 yi gördüm elimde baya güzel hissettirdi ama özellikleri pek tatmin etmemişti , 5g modelinin hem işlemcisi olsun hem kullanım hissiyatı gayet hosuma gitti ve kutu içerisi full sekılde geliyor 2 gündür kullandıgım kadarıyla cok memnunum diyebilirim. Markasından dolayı bende önyargıyla yaklasmıstım haklı olarak sende öyle düşünebilirsin.

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
O fiyatlara alınacak en sağlam cihaz s20 fe dir ama güncelleme almayacak bu sizin için önemli degil ise tercih edilebilir onun dışında a34 de fena değil iyi cihazdır ve güncel bir cihazdır. Bütçenizi artırabilirseniz bu cihazları öneririm

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri