12 CM ARGB FAN

kwnc159

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Öncelikle herkeze selamun aleykum 5 adet 12cm lik argb fan aldım fanın argb pinlerini anakarta takacak yer olmadığı için takamadım şuanda fanlarım çalışıyo ama ledleri yanmıyo buda çok hoş bi durum değil rgb pinler 4 pinlidir 5 adet kasamda takılı o ledleri çalıştırmak için bi cihaz aparat vs varmıdır 2 aydır bu şekil kullanıyom yardımcı olursanız ne mutlu bana çok duamı alırsınız seviliyorsunuz

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Öncelikle herkeze selamun aleykum 5 adet 12cm lik argb fan aldım fanın argb pinlerini anakarta takacak yer olmadığı için takamadım şuanda fanlarım çalışıyo ama ledleri yanmıyo buda çok hoş bi durum değil rgb pinler 4 pinlidir 5 adet kasamda takılı o ledleri çalıştırmak için bi cihaz aparat vs varmıdır 2 aydır bu şekil kullanıyom yardımcı olursanız ne mutlu bana çok duamı alırsınız seviliyorsunuz

bu tür çoklayıcılar var kendine uygun olanı bul sipariş ver

KS

kwnc159

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

bu tür çoklayıcılar var kendine uygun olanı bul sipariş ver
reis benim amacım ledleri yansın bunu alırsam led pinlerini buna bağlasam olurmu bu cihazlardan pek anlamıyom

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
reis benim amacım ledleri yansın bunu alırsam led pinlerini buna bağlasam olurmu bu cihazlardan pek anlamıyom
O cihaz işe yaramaz.

Bunu alabilirsin. Birebir aynısını arkadaşımın kasada kullandık. Ana karttan gelen kabloyu buna bağladıktan sonra tüm fanlara dağıtacaktır bu aparat. PSU'dan sata güç girişini bağlaman lazım ama.

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
Bende fan almayı düşünüyorum kontrolcum varda fanları ne marka aldın kaça aldın memnunmusun sesi soğutması vs..

KS

kwnc159

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
O cihaz işe yaramaz.

Bunu alabilirsin. Birebir aynısını arkadaşımın kasada kullandık. Ana karttan gelen kabloyu buna bağladıktan sonra tüm fanlara dağıtacaktır bu aparat. PSU'dan sata güç girişini bağlaman lazım ama.
REİS ÇOK SAOL DA BENİM LED KABLOLARI 4 PİNLİ OLURMU BUNA

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
ARGB fan olarak belirtmişsin yani Adreslenebilir özellikli anlamına geliyor. Senin fanlar adreslenebilir fanlar mı? RGB başlıklarının fotoğrafını çekip atar mısın? Ana karta bağlanan fanı döndüren güç kabloları PWM fan ise eğer 4 pinlidir. Ama ARGB dediğimiz olay 3 pinli veya delikli bir başlığa sahip olmalı. Aşağıdaki gibi:

1669968313853.png

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri