Soru 120 Liralık Oyun Önerisi

Racoon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
steamde max 3 dolar tl ile başka platfromda ise 120tl kadar oyun almayı düşünüyorum öneriniz var mı tek kişilik ve hikayeli veya yarış oyunu olursa güzel olur

almayı düşündüklerim

The Crew 2
Beyond Two Souls
Doom (1993)
HITMAN World of Assassination

bunlardan birini veya 1-2 tanesinibirden alacağım başka öneriniz var mı ?

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
steamde max 3 dolar tl ile başka platfromda ise 120tl kadar oyun almayı düşünüyorum öneriniz var mı tek kişilik ve hikayeli veya yarış oyunu olursa güzel olur

almayı düşündüklerim

The Crew 2
Beyond Two Souls
Doom (1993)

%100 hitman diyorum her oyun herkese hitap etmeyebilir ama hitman oynadığım en iyi oynlar arasındaygamepass ten kalkması çok üzücü oldu

hitmanı steam den %90 alma freelencer modu yok diyor

oyunda 100 saatim varsa freelencer modunda 200 saatim vardir

Son düzenleme:
KS

Racoon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
%100 hitman diyorum her oyun herkese hitap etmeyebilir ama hitman oynadığım en iyi oynlar arasındaygamepass ten kalkması çok üzücü oldu

hitmanı steam den %90 alma freelencer modu yok diyor

oyunda 100 saatim varsa freelencer modunda 200 saatim vardir
ne olduğunu bilmiyorum başka önerin var mı

Sani

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

almayı düşündüklerim

The Crew 2
Beyond Two Souls
Doom (1993)

Epicte Sifu 120 lira civarlarında çok iyi bir dövüş oyunudur.Rogue Like özellikleride var. Steam yaz indirimi varken Forza 4 alınabiliyordu ama geç kalmışsın dostum.İndirimleri takip et bence

Epicte Alan Wake Remastered,Batman Serisi,Stars Wars Jedi Fallen order indirimde oyun alacaksan acele et epic indirimleri yakında bitecek

Sani

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
artık satın almak pahalılaştı game pass kullanmak daha iyi dicem oda 200 tl oldu :D

gamepass te kaliteli max 10 oyun çıkar 10 oyunu satın almak istesen 7000 tl falan tutar gene game pass iyi ya
Game Pass te güzel oyunlar olsada bence gamepassin amacı oynamak istediğin ama para vermek istemediğin oyunları oradan oynamak.Bir süre sonra AAA kalitesinde oyun kalmıyor.Ama yinede ucuz fiyata bir sürü oyun veriyor tavsiye ederim

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Beyond Two Souls'u seversen kesinlikle aynı firmanın Detroit: Become Human ve Heavy Rain oyunlarınada göz atmanı tavsiye ederim ve bu oynanış türünü seviyorsan eğer (interaktif) Road 96 oyununada bakabilirsin.

Son olarak oyun fiyatlarına doğrudan platformlardan bakmak yerine oyun dünyasının Akakçe'si olan İTAD'dan bakmanı tavsiye ederim;

KS

Racoon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Beyond Two Souls'u seversen kesinlikle aynı firmanın Detroit: Become Human ve Heavy Rain oyunlarınada göz atmanı tavsiye ederim ve bu oynanış türünü seviyorsan eğer (interaktif) Road 96 oyununada bakabilirsin.

Son olarak oyun fiyatlarına doğrudan platformlardan bakmak yerine oyun dünyasının Akakçe'si olan İTAD'dan bakmanı tavsiye ederim;
Detroit Become Human satın almıştım daha oynamadım oyun olarakta Middle-earth: Shadow of Mordor bumu satın aldım hoşuma gitti teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri