45.000-60.000 TL 1200 Euro Bütçe Ryzen 5 7600 - Rx7700 Sistem Değer Mi

kenopsia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Ryzen5 7600
Ekran Kartı
RX 7700

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
227
Merhaba,
Yalnız biz buradan (Türkiye) yeni vergiler yüzünden ve Türkiye ye gönderim olmadığı için fiyatları AMAZON UK de baktığımız farklı parçaların fiyatlarını göremiyoruz.

VPN açıktı İngiltere olarak ayarladım ancak öyle Pound olarak görebildim.

Şu
KF560C30BBK2-32 RAM ler
Şuradan sizde bakın : https://www.kingston.com/datasheets/KF560C30BBK2-32.pdf

XMP profil olarak belirtmişler. EXPO profilli olanları seçmek avantajınıza olur. (AMD için)
Değerleri aynı olanlardan.

Diğer parçalara tam bakıp karşılaştırma yapamadım. fazla seçenek ve çeşitlilik var. Zaman zaman buraya göz atarsınız. Önerebileceğim fiyat avantajı olanlar varsa yazmaya çalışacağım.
Diğer arkadaşlar da önerilerde bulunacaklardır.

KS

kenopsia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba,
Yalnız biz buradan (Türkiye) yeni vergiler yüzünden ve Türkiye ye gönderim olmadığı için fiyatları AMAZON UK de baktığımız farklı parçaların fiyatlarını göremiyoruz.

VPN açıktı İngiltere olarak ayarladım ancak öyle Pound olarak görebildim.

Şu
KF560C30BBK2-32 RAM ler
Şuradan sizde bakın : https://www.kingston.com/datasheets/KF560C30BBK2-32.pdf

XMP profil olarak belirtmişler. EXPO profilli olanları seçmek avantajınıza olur. (AMD için)
Değerleri aynı olanlardan.

Diğer parçalara tam bakıp karşılaştırma yapamadım. fazla seçenek ve çeşitlilik var. Zaman zaman buraya göz atarsınız. Önerebileceğim fiyat avantajı olanlar varsa yazmaya çalışacağım.
Diğer arkadaşlar da önerilerde bulunacaklardır.

Teşekkürler RAM'leri dediğiniz şekilde değiştirdim.Arkadaşım için topluyoruz sistemi ve ben de Türkiye'den topluyorum ve linkleri ziyaret ediyorum. Parçaların uyumlu olduğundan ya da yanlış bir şey olmadığından ve biraz da bu fiyata eldekinin en iyisini yaptığımızdan emin olmak için konu açtım. Şundan kısıp bunu yapabilirsin ya da şu daha iyi olur gibi tavsiyeler bile işimi görür. Sistemi öldürmemek istiyorum. Teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri