Öneri 1200 TL Klavye Önerisi

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
982

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
bu klavyeye de bakabılırsın outemu gaote red switch var. hotswap kablolu bir klavye ufak tefek modlama ıle cok güzel bır klavyeye dönüşür. aliexpreste güzel tok hissiyatlı çeşit çeşit switchler 300 tl ye kadar indirime giriyor. klavyeye farklı bır boyut katar. butcen olunca degerlendırebılırsın. youtube da cokca modlu hallerı var. hatta turkce tus takımı almana bıle gerek yok. elin bıraz alısınca bakmadan yazabılıyorsun zaten bu konuya cok takılma derım.

Son düzenleme:
KS

eymen15

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
bu klavyeye de bakabılırsın outemu gote red switch var. hotswap kablolu bir klavye ufak tefek modlama ıle cok güzel bır klavyeye dönüşür. aliexpreste güzel tok hissiyatlı çeşit çeşit switchler 300 tl ye kadar indirime giriyor. klavyeye farklı bır boyut katar. butcen olunca degerlendırebılırsın. youtube da cokca modlu hallerı var.
klavyeyi modlucağımı sanmıyorum genede teşekkür ederim tavsiyen için

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
klavyeyi modlucağımı sanmıyorum genede teşekkür ederim tavsiyen için
rica ederim yıne de hotswap klavye almanı onerırım ki diger uyelerde hotswap klavye onerecektır. cunku tuslardan bırı bozuldugunda yedek swıtchler ıle cabucak halledıyorsun dıger turlu klavye cop oluyor.

MuratTheFounderOfGariban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
982
KS

eymen15

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

MuratTheFounderOfGariban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
cok özür dilerim uğraştırdım ama bir soru daha sormak istiyorum red switch mavi switch den daha tok bir sesi var galiba onun için bitane kalvye gördüm bu klavye sizce hangisi daha iyi
TMKB switchli dieryalar çok kötü. E-Yoosoda hot swap var kalan paranızla size çok iyi red switchler alırız blueları çıkarıp onları takar red switch yaparsınız klavyeyi. Ne dersiniz? Özelden yazın bana.

KS

eymen15

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
TMKB switchli dieryalar çok kötü. E-Yoosoda hot swap var kalan paranızla size çok iyi red switchler alırız blueları çıkarıp onları takar red switch yaparsınız klavyeyi. Ne dersiniz? Özelden yazın bana.
nasıl yazacağımı bilmiyorum kusura bakmayın 1 saat sonra tekrar bakacağım şuan dersteyim

KS

eymen15

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
çok uğraştırdım sizleri biliyorum ama red switch yada brown switch olan bi klavye önerirmisiniz blue nun sesi çok fazla anneme dinlettim böyle bişey almam diyor :D

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
982
çok uğraştırdım sizleri biliyorum ama red switch yada brown switch olan bi klavye önerirmisiniz blue nun sesi çok fazla anneme dinlettim böyle bişey almam diyor :D
Zaten size blue kullanmanızı değil klavyeyi alıp ekstradan bi red switch alıp takarsınız o şekilde kullanırsınız dedi. Eğer aldığınızda direk red switch olsun derseniz bilemem

KS

eymen15

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Zaten size blue kullanmanızı değil klavyeyi alıp ekstradan bi red switch alıp takarsınız o şekilde kullanırsınız dedi. Eğer aldığınızda direk red switch olsun derseniz bilemem
direk red switch almak istiyorum önerin varmı?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri