120Mm Kasa Fanı Önerisi. (Temmuz 2023)

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
Selamlar,

Dark guardian kasam var.

Sanırım üst kısmı 120mm fan kullanıyor ama bende oralarda fan yok hem görüntü hemde soğutmaya faydası olur diye takmak istiyorum.

Çok pahalı olmayacak şekilde FP bi şey önerebilir misiniz çok seçenek var baktım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

UGR_07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Noctua NF-P12 redux-1300 PWM, Sessiz Fan, 4-Pin, 1300 devir (120 mm, Gri) https://amzn.eu/d/8fA5vAz

350 tl civarına geliyor ithalat ücreti, kargolama vs ile. 10 gün civarı bekleyebilirim diyorsanız (Avusturya’dan gönderiliyor) tavsiye ederim, piyasada bulabileceğiniz en kaliteli en sessiz en iyi soğutma performansına sahip fanlardan.

KS

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
Noctua NF-P12 redux-1300 PWM, Sessiz Fan, 4-Pin, 1300 devir (120 mm, Gri) https://amzn.eu/d/8fA5vAz

350 tl civarına geliyor ithalat ücreti, kargolama vs ile. 10 gün civarı bekleyebilirim diyorsanız (Avusturya’dan gönderiliyor) tavsiye ederim, piyasada bulabileceğiniz en kaliteli en sessiz en iyi soğutma performansına sahip fanlardan.
RGB yok kasaya uymaz bide sanırım :(

KS

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
Kasa fotoğrafını at açıkken ona göre uyacak güzel fan bakalım

Şunu beğendim ölçü olarak uyuyor.

Ancak ben kasayı aldığımda hazır geldi yani ledler nasıl bağlanıyor bilmiyorum kasada led kontrolcüsü var.

Adamlar psu bağlamış direkt attığım ürünü

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,494

Şunu beğendim ölçü olarak uyuyor.

Ancak ben kasayı aldığımda hazır geldi yani ledler nasıl bağlanıyor bilmiyorum kasada led kontrolcüsü var.

Adamlar psu bağlamış direkt attığım ürünü
Dediğim gibi kasa açıkken atarsan daha iyi yardımcı olurum uyum anlamında

serhatturan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Selamlar,

Dark guardian kasam var.

Sanırım üst kısmı 120mm fan kullanıyor ama bende oralarda fan yok hem görüntü hemde soğutmaya faydası olur diye takmak istiyorum.

Çok pahalı olmayacak şekilde FP bi şey önerebilir misiniz çok seçenek var baktım.

ASUS TUF GAMING GT301 kasası kanka mağzeme kalitesi mukemmel​

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri