Çözüldü 12k bütçem var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmet Mete

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
12k bütçem var (monitör,klavye,mouse,kulaklıkla beraber)
Piyasaya baktım gün geçtikçe fiyatlar uçuyor
Bende bu sistemi almaya karar verdim
İleride işlemci ve ekran kartı alabilirim alırsamda ryzen 5 5600 ve rx 6600 almayı düşünüyorum uyumlu olur mu?
KINGSTON A2000 500GB M.2 2200-2000MB/s SSD seçerek 6373 tl oluyor kalanıylada ekipman almayı düşünüyorum bu sistem alınır mı?

KS

Ahmet Mete

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Sizin yerinizde olsam Sisteme ve monitöre önem veririm diğer kalanları da ucuzundan alır idare ederdim aşağıdaki attığım sistemde sadece ilerde Ekran kartı alıp. - birde M2 SSD alıp kullanabilirsiniz.

+Benim tercihim bu yönde olurdu kendi düşüncem.

KS

Ahmet Mete

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Sizin yerinizde olsam Sisteme ve monitöre önem veririm diğer kalanları da ucuzundan alır idare ederdim aşağıdaki attığım sistemde sadece ilerde Ekran kartı alıp. - birde M2 SSD alıp kullanabilirsiniz.

+Benim tercihim bu yönde olurdu kendi düşüncem.
Benim belirttiğim sistem alınır mı?
Tabi sizin düşüncenizede saygı duyuyorum ileri işlemciyi yükseltsem daha iyi olur gibime gelir bana

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Benim belirttiğim sistem alınır mı?
Tabi sizin düşüncenizede saygı duyuyorum ileri işlemciyi yükseltsem daha iyi olur gibime gelir bana
Sizin deiğiniz gibi yaparsak işlemci için 3.266 ekran kartı için 6.299 ve ilerde fiyatları da artacak eğer benim dediğim gibi SSD alırsanız 1.400 Ekran kartı için 6.299 ₺ açıkçası benim kafamdaki plan daha iyi ama siz bilirsiniz para sizin düşüncenize saygı duyarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri