13-14 Bin TL Konforlu Oyuncu Koltuğu Önerisi

darkwob

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,

Önümüzdeki 2 ay içerisinde bir koltuk siparişi vereceğim, ancak koltuk seçimi yaparken çok zorlanıyorum. Tam olarak bir şeye karar veremedim. Elimde şu an 6 seçenek var ancak emin değilim. Sizlerin görüşleriyle bu fikirlerim değişebilir veya netleşebilir. Aşağıda şu an almayı düşündüğüm 6 model yer almaktadır:

Öncelikle kilo ve boy bilgisi:

Boy: 190 cm.

Kilo: 120 kg.

Nasıl bir koltuk aradığıma gelecek olursak, beni rahat ettirmeli. Ben biraz rahat oturan biriyim ve sürekli dik oturmam. Bel ağrıları uzun oturumlarda, eğer rahat değilsem, oluşuyor. Koltuk ile hareket edebilmeliyim; yataktan telefonu almak, yerden bir şeyler almak gibi şeyler yapabiliyorum. Hareket edebilmem ve uzanma hareketleri yapabilmem gerekiyor. Ses sevmiyorum; koltuk gıcırdama vb. sorun yaratmamalı. Oturma ve bel bölümü tam oturabilmeli ve boyun desteği boynuma değerken kafam tam oturmalı.

Koltuklar ise;
  1. xDrive Altay profesyonel oyuncu koltuğu Gri/Siyah
  2. Hawk Future West kumaş oyuncu koltuğu.
  3. Gamepower throne oyuncu koltuğu.
  4. Exvega andromeda 2024.
  5. XPrime over Pro.
  6. Calitte Sport'e SRT kumaş aytaşı oyuncu koltuğu.
Gamepower klavye ve faresini kullanıyorum. Daha önce ıcarus modelini almıştım, çok beğenmiştim. Daha sonra defalarca kez düşürmeden dolayı içine giren Switch'i çıkartırken plastiğini kırdım. Şimdi mouse olarak Devour modelini aldım. Klavye olarak da Gamepower Calypso V2 aldım ve memnunum. Biraz sert vurarak oyunda sinirlendiğimde klavyenin kaldırma ayağı kırıldı. Bunun için firma ile defalarca konuşmama rağmen ayak stokta yok dediler. Önümüzdeki ay tekrar arayın dediler. Sadece garanti servisi kötü, onun dışında ürünleri güzel ve dayanıklı. Klavye ve fareyi yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Farede tek sorun kablosuz özelliği kötü; uzakta olunca sinyal kaybından dolayı takılmalar oluyor ama kablolu kullanım güzel. Bir de RGB ışıkları arada takılıyor.

Bunların dışında bana yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe en fazla Altay modelinde olan bütçedir; 13.000 ile 14.000 TL.

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Ben hawk future kullaniyorum. Gayet memnunum. Terletme pek yapmiyor. Kumasi ilk basta biraz sert gelebilir ama alisiyorsun ve cok rahat geliyor. Saatlerdir kullanimda agri sizi yok. Kurulumu tek basima yaptim cok fazla zorlamadi. Malzeme kaliteside iyi duruyor. Amazondan almistim ve ertesi gun gelmisti. Kendi sitesinden veya diger sitelerden gec geliyor ve aras kargoyla geliyordu bilgin olsun. Almayi dusunursen amazondan almani oneririm. Diger modeller hakkinda bilgim yok.

KS

darkwob

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben hawk future kullaniyorum. Gayet memnunum. Terletme pek yapmiyor. Kumasi ilk basta biraz sert gelebilir ama alisiyorsun ve cok rahat geliyor. Saatlerdir kullanimda agri sizi yok. Kurulumu tek basima yaptim cok fazla zorlamadi. Malzeme kaliteside iyi duruyor. Amazondan almistim ve ertesi gun gelmisti. Kendi sitesinden veya diger sitelerden gec geliyor ve aras kargoyla geliyordu bilgin olsun. Almayi dusunursen amazondan almani oneririm. Diger modeller hakkinda bilgim yok.
Hocam şimdi benim neredeyse aynı kiloda olan bir kullanıcının 1.5 yıllık kullanımdan sonra bu future serisi ile ilgili bir kaç yorumu oldu bel ve boyun desteği ile ilgili future bakış açım değişti biraz ya aşağıda ilgili videoyu bulabilirsiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri