1300 Dolar Değerindeki 23 Yazılım Ücretsiz Lisans ACELE EDİN.

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124

Birçok kategoriden istediğinizi indirin. Rar içinde not defterinde lisans key yazıyor.

Önerilerim: Driver booster
Pdf için; Swifdoo PDF Pro

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145

Birçok kategoriden istediğinizi indirin. Rar içinde not defterinde lisans key yazıyor.

Önerilerim: Driver booster
Pdf için; Swifdoo PDF Pro
Bunların bedeva olması tuhaf değil mi :) 1 aylıktır o lisanslar eğer değilse büyük çılgınlık :))

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Driver Booster çok uzun süredir kullandığım bir program. Foruma üye olduğumdan beri en faydalı paylaşım sizin paylaşımınız olabilir.

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Güzel insan hepsini tek tek indirdiysen hangi ikisi ömür boyu yazar mısın?

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Driver Booster çok gereksiz. Normalde zaten ücretsiz olmalı. Para etmez.
Para vermeden de kullanabiliyorsun :) Kendi bilgisayarında çok ihtiyacın olmasa da bilmediğin bilgisayarda yeni windows kurulumunda çok işe yarayan bir program kendisi. Kazandırdığı tek şey zaman. Zaman da benim için önemli bir etken.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Para vermeden de kullanabiliyorsun :) Kendi bilgisayarında çok ihtiyacın olmasa da bilmediğin bilgisayarda yeni windows kurulumunda çok işe yarayan bir program kendisi. Kazandırdığı tek şey zaman. Zaman da benim için önemli bir etken.
Ben yine de gereksiz görüyorum. Ücretsiz kullanıldığını biliyorum , demek istediğim sanki indirimmiş gibi gösterilmesi. 3-5 Özellik uygulamaya bir şey katmaz. Güncelleri kendimiz yapsak daha iyi olur diye düşünüyorum.

PcToplama

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Driver Booster benim bilgisayarımda ki driverleri bozmuştu 130₺ format parası vermek zorunda kalmıştım

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Driver Booster çok fazla hataya neden olduğunu gördüm. Nasıl yüklüyorsa windows ya hata veriyordu ya da hantallaşıyordu. Kendi sitelerinden 2 dakikada indirebiliyorsunuz zaten.

KS

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
Driver Booster çok fazla hataya neden olduğunu gördüm. Nasıl yüklüyorsa windows ya hata veriyordu ya da hantallaşıyordu. Kendi sitelerinden 2 dakikada indirebiliyorsunuz zaten.
indirebilirsin fakat tam hız ve oyun driverleri için lisans istiyor

264burak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri