1300Tl Ye Klavye Önerisi

ozi28

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Dostlar selamlar 1300 tl gibi bir bütçem var mekanik klavyeye istiyorum. Switch rengi mavi olmasin lutfen.membran veya mekanik hisli klavye önermeyin. Enter tuşunun genis olması,<> tuşunun solda olması önemli.
Aklimida gamepower saber rgb red switch var ama kronik arizali olduğu söyleniyor sizin önerileriniz neler olacaktır ?

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Tamamdır hocam ,ne önerirsin?
Taksit olmuyor haberin olsun bende yurt dışı alicaktim ama taksit olmuyor diye vazgeçtim ve klavye tam 1300 diyelim 250 TL vergi ekleniyor oluyor 1550 klavye onerisini 1100 e çekin yurt dışından nakit ile alicaksaniz

KS

ozi28

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Taksit olmuyor haberin olsun bende yurt dışı alicaktim ama taksit olmuyor diye vazgeçtim ve klavye tam 1300 diyelim 250 TL vergi ekleniyor oluyor 1550 klavye onerisini 1100 e çekin yurt dışından nakit ile alicaksaniz
Bilgilendirme için teşekkürler 1 hafta icinde elimde olmasini istedigim icin yurt dışından gelme süresi falanda olacagindan turkiyeden almak daha mantikli

Laws

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135
Bilgilendirme için teşekkürler 1 hafta icinde elimde olmasini istedigim icin yurt dışından gelme süresi falanda olacagindan turkiyeden almak daha mantikli
yurtdışından sipariş verip 1 haftaya elinde olanda var hocam

alieren0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
İtopyada corsair k65 1200 tl indirime gelmis 200 tl daha artarsa alınır bende şimdi alıcam.

KS

ozi28

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Enter tuşunun genis olması,<> tuşunun solda olmasına önemli benim için eski klavyemde de boyleydi haliyle el alışkanlığı kazandim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri