144 hz 1 ms monitör için fikirlerinize ihtiyacım var

Rmzantprl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar monitorumde olusan hata sebebiyle 144 hz 1 ms monitör arayisindaydim 2.el ve 0 monitör bakiyordum ki amazonun yapmış olduğu bahar indiriminde 1899 tlye wiewsonic marka Viewsonic VX2458-MHD FHD 1Ms 144Hz  monitörünu buldum,ekstra olarak şuan 2. El olarak anlaşmak üzere olduğum ViewSonic VX2458-P-MHD 23.6" 1ms monitorude 1.5 yıl garantisi var ve fiyat olarak kargolama hariç 1650 tlye anlaştık sizce hangisini almaliyim onerilerinizi bekliyorum( olu pixel testi vs testleri attı monitörde herhangi bir problem yok 0 almak istediğimde ucreti 2374)

6980HX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Cvp: 144 hz 1 ms monitör için fikirlerinize ihtiyacım var

Amazondaki ürünü almanızı öneririm, herhangi bir sorun olduğunda iade etme hakkınız var en azından. İki monitör arasında çok fazla fark yok.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
RE: Cvp: 144 hz 1 ms monitör için fikirlerinize ihtiyacım var

6980HX' Alıntı:
Amazondaki ürünü almanızı öneririm, herhangi bir sorun olduğunda iade etme hakkınız var en azından. İki monitör arasında çok fazla fark yok.

Katılıyorum hocama. Arada fiyat farkı çok olsa riske girin diyeceğim. Ancak fazla olmadığından Amazon üzerinden ilerlemenizi tavsiye ederim.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347

Belki yanlış düşünüyorumdur ama elektrik - elektronik ürünlerde hep sıfır alma taraftarıyım. Kimin ne şekilde hangi ortamda ürünü nasıl kullandığını bilemezsin. Şimdiden hayırlı olsun.

Thecacan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Rmzantprl' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar monitorumde olusan hata sebebiyle 144 hz 1 ms monitör arayisindaydim 2.el ve 0 monitör bakiyordum ki amazonun yapmış olduğu bahar indiriminde 1899 tlye wiewsonic marka Viewsonic VX2458-MHD FHD 1Ms 144Hz  monitörünu buldum,ekstra olarak şuan 2. El olarak anlaşmak üzere olduğum ViewSonic VX2458-P-MHD 23.6" 1ms monitorude 1.5 yıl garantisi var ve fiyat olarak kargolama hariç 1650 tlye anlaştık sizce hangisini almaliyim onerilerinizi bekliyorum( olu pixel testi vs testleri attı monitörde herhangi bir problem yok 0 almak istediğimde ucreti 2374)
İki gün önce forum moderatörlerinin tavsiyesi https://m.turkcell.com.tr/pasaj/bil...0-1ms-144-hz-dp-hdmi-vga-pivot-oyuncu-monitor bu monitörü 2600 tlye almıştım ne yazık ki fiyatı artmış tavsiye edecektim şanssızlık diyelim. Ayrıyeten elektronik ürünlerde her zaman 0 olmak benim tercihimdir farkı neyse gözden çıkarmak lazım diye düşünüyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

2 üründe TN panel aralarında panel olarak fark yok gibi dursa da VX2458-P-MHD bu ürün 2020 yılı üretimiyken diğer ürün 2018 üretimi bir ürün. Genel olarak TN bile olsa iki ürün panelin üretim gelişmeleri ve ürünün uzun vadede kullanım ömrünün uzaması sebebiyle VX2458-P-MHD bu ürün ben tercih etmeniz taraftarıyım. Tabi garanti durumları vs. farklı bir bakış açısı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri