Çözüldü 144 Hz De Görev Çubuğunda Çizgilenme Oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ffck61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar itopya airport mağazadan Gigabyte G24F-2 aldım eve geldim ölü piksel ve bu çizgilenmeyi farkettim orda ölü pikseli farketmedik test sırasında ve çizgilenme yoktu ertesi gün gidip değişim yaptırdım ölü piksel olduğu için eve geldiğimde videodaki gibi çizgilenme devam etti sizce neden olur bu.

Video:

KS

ffck61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Hdmi ile bağlanıyorum Dp girişi yok itopya mağazadan aldığım için iade alırlarmı bide 2 monitördede böyle yaptı değişim yaptırdığım.
Daha öncede monitör aldım iade ettim ama internetten almıştım bi kaç sorundan dolayı 144 hz de sorun olmuyordu.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Hdmi ile bağlanıyorum Dp girişi yok itopya mağazadan aldığım için iade alırlarmı bide 2 monitördede böyle yaptı değişim yaptırdığım.
Daha öncede monitör aldım iade ettim ama internetten almıştım bi kaç sorundan dolayı 144 hz de sorun olmuyordu.
Hocam başka bir bilgisayarda deneyin ona göre itopya ya bildirin.

KS

ffck61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Elimde başka bir bilgisayar yok işte.

KS

ffck61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
kuzenimin pc si var oda garantide.

peki yarın aldığım mağazaya götürsem videolarını filan çektim yardımcı olurlar mı bilgisayarı sıfırladım driverleri baştan kurdum ve çözülmedi sorun.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
kuzenimin pc si var oda garantide.

peki yarın aldığım mağazaya götürsem videolarını filan çektim yardımcı olurlar mı bilgisayarı sıfırladım driverleri baştan kurdum ve çözülmedi sorun.
yardımcı olurlar

KS

ffck61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
yardımcı olurlar
Hocam hiç moral kalmadı ya driverleri güncelledim bilgisayarı sıfırladım herşeyi driverleri sıfırdan kurdum 3 tane kablo ile denedim sorun devam ediyor ozaman yarın ben aldığım yere gidiyim.

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
kabloların üçünde de sıkıntı olma ihtimali yok mu sizce? Sağlam olduğundan emin olduğunuz DP ve HDMI ile deneyin monitör sağlam.

KS

ffck61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Biri içinden çıkan diğeri eski monitörde kullandığım bitaneside kuzenimden aldım denemek için.

KS

ffck61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Hocam sorun bende olsa bile ben böyle kullanmak istemiyorum oyüzden dedim mağazada yardımcı olurlarmı diye.
ve daha öncede monitör aldım internetten sorunlar olduğu için iade ettim ve böyle bi sorunla karşılaşmamıştım.

Yarın götürücem itopya mağazasına videolarını filan çektim win 11 den win 10 bile döndüm bu yüzden.

Son düzenleme:
KS

ffck61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Hocam iade ebelirsem bu attığın monitörlere bakarım yada iade alıp eski monitör ile devam teknolojide pek şansım yok gibi.

KS

ffck61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar şimdi eve geldim monitörü iade edebildim.

KS

ffck61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Hocam şuanlık almayı düşünmüyorum eski monitörü kullanmaya devam edicem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri