Öneri 1500-2300Tl Arası Kablosuz Gaming Mouse

Shinax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Genel olarak tüm oyunları oynuyorum kablosuz olması benim için önemli ve diger genel ozelliklerinin de kullanisli olmasina dikkat ederim baktigim bikac mouse vardi glorious model d minus, glorious model o 2 wireless, sabre pro wireless, vgn dragonfly f1 pro max, asus gladius 3 bunlar gibi mouselara baktim cok arada kaldim bi fiyat bandinda bunlar içinde hangisini secmeliyim yads sizin onerebileceginiz var midir ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,108
Genel olarak tüm oyunları oynuyorum kablosuz olması benim için önemli ve diger genel ozelliklerinin de kullanisli olmasina dikkat ederim baktigim bikac mouse vardi glorious model d minus, glorious model o 2 wireless, sabre pro wireless, vgn dragonfly f1 pro max, asus gladius 3 bunlar gibi mouselara baktim cok arada kaldim bi fiyat bandinda bunlar içinde hangisini secmeliyim yads sizin onerebileceginiz var midir ?
Ninjutsu sora yada lamzu atlantis

KS

Shinax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bekleyebilirsin istersen gayet değer yada razer deathadder serisinden alabilirsin
deathadder pek tercih edilesi gibi gelmiyor dragonfly f1 pro vse xme2we gibu urunler dururken

Bekleyebilirsin istersen gayet değer yada razer deathadder serisinden alabilirsin
bide bildigim kadariyla ninjutsunun uretimi durmus glb o yuzden stoklarda yok lamzu hakkinda bilgim yok beklenilebilir

Pioon16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sadece bu soruya cevap vermek için şifre değişimi yapıp eski pchocası hesabıma girdim, logitech G502 al… gelmiş geçmiş en iyi mousedir gözümde moba da oynarsın fps de günlük kullanımda da ergonomisi inanılmaz iş yapıyor

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
647
vgn f1 pro veya max

Pioon16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hayır değil, benim için öyle lolde euw master valorantta immoya bu mouse ile çıktım 4 yıldır falan kullanırım ilkini 3 yıl kullandım bozuldu yine aynısından aldım, 3D modelleme yaparken baş parmak kısmındaki tuşlar işimi 2x hızlandırıyor.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,108
Hayır değil, benim için öyle lolde euw master valorantta immoya bu mouse ile çıktım 4 yıldır falan kullanırım ilkini 3 yıl kullandım bozuldu yine aynısından aldım, 3D modelleme yaparken baş parmak kısmındaki tuşlar işimi 2x hızlandırıyor.
Kanka başka mouse kullanmadığından öyle yoksa çok enteresan bir tarafı yok o mouseun

Pioon16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kanka başka mouse kullanmadığından öyle yoksa çok enteresan bir tarafı yok o mouseun
Çok mouse denedim şuan evde de yatan aynı fiyat bandında mouse var ama gün sonunda ele oturma rahat hissetme işi bana en uygunu bu tavsiye ederim denemek konu sahibine kalmış

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962
Hocam g502 diyen arkadaş bize şaka yapmış ama gülmedik. Endgame xm2we alın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri