Çözüldü 15000-20000 TL arası laptop önerisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Merhaba,
Bu fiyatlar bandında laptop önerileri yapar mısınız? Aşırı ısınma yapmayacak kronik sorunu olmayan bir laptop önerisi bekliyorum.
16 GB ram olması tercihim.

Son düzenleme:

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

Ürünler hakkında değerlendirme ekleyeceğim.
- Lenovo güzel ürün tercih edilir. Kasa yapısı ve soğutma olarak tatmin eder.
- Excaliburun soğutmasını beğenmeyenler var. Malzeme kalitesi de ortalamadır diye düşünüyorum.
- Monster kasa yapısı olarak çok iyi değil. Soğutması tatmin edebilir. 2 yıldan sonra batarya şişmesi durumu çok kronik bu modellerde. Touchpadi yerinden kaldırdığına şahit oldum.
- Nitro 5 ve Tuf F15 de tercih edilebilir güzel ürünler. Sadece Asusun Wifi kartlarında problem olabiliyor. F15 mi A15 kasada mı oluyordu bu sorun hatırlamıyorum. Asus almayı düşünürseniz incelemelere ve yorumlara göz atın.
Lenovo - Acer - Asus arasında seçim yapmanız en mantıklısı ve doğrusu olacaktır. Hayırlı olsun.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
- Lenovo güzel ürün tercih edilir. Kasa yapısı ve soğutma olarak tatmin eder.
- Excaliburun soğutmasını beğenmeyenler var. Malzeme kalitesi de ortalamadır diye düşünüyorum.
- Monster kasa yapısı olarak çok iyi değil. Soğutması tatmin edebilir. 2 yıldan sonra batarya şişmesi durumu çok kronik bu modellerde. Touchpadi yerinden kaldırdığına şahit oldum.
- Nitro 5 ve Tuf F15 de tercih edilebilir güzel ürünler. Sadece Asusun Wifi kartlarında problem olabiliyor. F15 mi A15 kasada mı oluyordu bu sorun hatırlamıyorum. Asus almayı düşünürseniz incelemelere ve yorumlara göz atın.
Lenovo - Acer - Asus arasında seçim yapmanız en mantıklısı ve doğrusu olacaktır. Hayırlı olsun.
Sizce Lenovo - Acer - Asus arasından hangisi tercih edilebilir peki? Geleceğe dönük olması açısından. Hem de uzun süre kullanılabilirlik için.
Ek olarak çok teşekkür ederim.

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Sizce Lenovo - Acer - Asus arasından hangisi tercih edilebilir peki? Geleceğe dönük olması açısından. Hem de uzun süre kullanılabilirlik için.
performans olarak birebirler malzeme kalitesi ve görünüş olarak asus tuf alınabilir

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Çok teşekkürler TUF gaming'i sipariş ediyorum o zaman.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ekran kartlarının tdp değerlerini kontrol edin. Hangisi daha yüksekse onu alabilirsiniz. Eğer hepsi eşit güçteyse dediğim gibi kasa kalitesine kalıyor iş. Hemen hemen benzer ürünler olduğu için ekran kalitelerine de göz gezdirin. Bu bütçe de biraz da keyfinize ve göz zevkinize kalıyor iş. 22-23 zorlarım derseniz rtx 3060' a sahip ürünler bakmaya çalışırız, ileriye dönük daha iyi olur.
Bu bütçenin sağladığı genel özellikler :
16 GB Ram - Ryzen serisi için yüksek mhz gerekli.
RTX 3050 Ti - TDP değerleri yüksek olmalı.
Genellikle Ryzen 5800h ve i5 11400h arasında gidip gelir. Genel olarak denk işlemciler. Oyun amaçlı İntel alırdım.
SSD olarak 512 gb altına asla düşülmemeli.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Asus ürünü tercih ettim çok teşekkürler hocam.
Ekran kartlarının tdp değerlerini kontrol edin. Hangisi daha yüksekse onu alabilirsiniz. Eğer hepsi eşit güçteyse dediğim gibi kasa kalitesine kalıyor iş. Hemen hemen benzer ürünler olduğu için ekran kalitelerine de göz gezdirin. Bu bütçe de biraz da keyfinize ve göz zevkinize kalıyor iş. 22-23 zorlarım derseniz rtx 3060' a sahip ürünler bakmaya çalışırız, ileriye dönük daha iyi olur.
Bu bütçenin sağladığı genel özellikler :
16 GB Ram - Ryzen serisi için yüksek mhz gerekli.
RTX 3050 Ti - TDP değerleri yüksek olmalı.
Genellikle Ryzen 5800h ve i5 11400h arasında gidip gelir. Genel olarak denk işlemciler. Oyun amaçlı İntel alırdım.
SSD olarak 512 gb altına asla düşülmemeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri