Çözüldü 16-17 bin arası gaming laptop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Levend

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
rtx3050 vb. intel i5 veya i7 16gb ramli 500 gb ssdli 16-17 bin tl arasında laptop arıyorum kronik sorunu olmayan güvenilir bir marka olursa sevinirim önerilerinizi bekliyorum

KS

Levend

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
- INTEL dediğiniz için piyasada RTX karta sahip INTEL işlemcili 10. nesle düşmeden daha ucuz makine bulamadım.
hocam lenovolar iyi midir ısınma sorunları var mıdır ben alacağım laptop ile hem yazılım mühendisliği okuyacağım hem de oyun oynayacağım ısınma sorunu var mıdır ya da başka bir kronik sorunu ayrıca işlemcinin 1 nesil aşşağı olması fps de çok fark yaratır mı ki

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Bildiğim kronik bir sorunu yok. Termal açıdan da ortalama bir cihaz. Hem bütçeniz az hem marka ve INTEL CPU kıstaslarını verdiğiniz için zaten alabileceğiniz makine 1 elin 5 parmağı kadar bile değil.

KS

Levend

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bildiğim kronik bir sorunu yok. Termal açıdan da ortalama bir cihaz. Hem bütçeniz az hem marka ve INTEL CPU kıstaslarını verdiğiniz için zaten alabileceğiniz makine 1 elin 5 parmağı kadar bile değil.
anladım hocam peki rtx 3050 gtx 1650 den daha iyi midir yani bir kere alacağım sonuçta ve üniversite bitene kadar kullanacağım

KS

Levend

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bide adaptor sorunu falan yazmışlar rtx 3050 lere o nedir?

Plut0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
rtx3050 vb. intel i5 veya i7 16gb ramli 500 gb ssdli 16-17 bin tl arasında laptop arıyorum kronik sorunu olmayan güvenilir bir marka olursa sevinirim önerilerinizi bekliyorum
msi katana serisi vardır bi araştır istersen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri