Öneri 16 Bin TL Bütçeli Monitör Dahil Sistem

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
abartmalık bir durum yok 2 ekran kartı değiştim ikiside wattman haftalarca oyunda afk kalmaktan ban yedim her dakika wattman alıyordum bi ara
biraz şans işi hocam siz her dakika alırken kimisi hiç almıyor ve bu hataların genelde ram veya psu kaynaklı olduğuda söyleniyor ya psu yetersiz yada kalitesizse oluyor yada ramlarin kalitesiz veya sorunluysa oluyor hazır sistemde böyle bir sorun olacağını düşünmüyorum o yüzden alına bileceğini düşünüyorum.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478
biraz şans işi hocam siz her dakika alırken kimisi hiç almıyor ve bu hataların genelde ram veya psu kaynaklı olduğuda söyleniyor ya psu yetersiz yada kalitesizse oluyor yada ramlarin kalitesiz veya sorunluysa oluyor hazır sistemde böyle bir sorun olacağını düşünmüyorum o yüzden alına bileceğini düşünüyorum.
Arkadaşım asus rog strix 6800 de yaşadı bu sorunu 32 gb ram 700w psu vardi

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
farklı sistemde de denedim benim sistemimde hazırdı demek istediğim 10-15 fps için risk almaya gerek yok bence en son dayanamadım Nvidia tarafına geçtim nvidiayı savunduğum yok bende amd seviyordum risk aldım almasaydım keşke aynı şeyleri yaşamayacağı ne malum en iyisi kafa rahat 3050 oc bence tabi risk almak isterse bir şey diyemem

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
farklı sistemde de denedim benim sistemimde hazırdı demek istediğim 10-15 fps için risk almaya gerek yok bence en son dayanamadım Nvidia tarafına geçtim nvidiayı savunduğum yok bende amd seviyordum risk aldım almasaydım keşke aynı şeyleri yaşamayacağı ne malum en iyisi kafa rahat 3050 oc bence tabi risk almak isterse bir şey diyemem
Hazır sistemse bişey diyemiycem hocam haklı olabilirsiniz

KS

TITUS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Sistem bu
Monitor u istediğiniz ozelliklere göre seçebilirsiniz
Teşekkür ederim hocam.

sistemi zaten atmış hocam gayet iyi monitör olarakta bunları tercih edin

bu sistemi psu anakart ve ssd özelleştirerek alabilirsiniz
Teşekkürler hocam.

muptebelboy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Herkese merhaba, 16 k bütçemvar. Bu butçe ile monitör dahil oyun oynayabileceğim bir sistem toplamak istiyorum yardımcı olurmusunuz?
teşekkürler.
taner hocamgilin youtubeden paylaştığı son sisteme bak derim 13k bandında 3-4kya birde monitör ayarlarsın mis gibi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri