Çözüldü 1600tl oyuncu kulaklik onerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tr1six

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
1600tl butcem var en iyi kulaklik hangisi olur

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
- İlk ürünü B1 olanı Cloud 2 rakibiydi bu yeni sürümü. Hem 7.1 hem STEREO olarak kullanılabilir. Ses ve mikrofonu başarılıdır.

/ - Yeni bir ürün ama yurtdışında beğenilen bir model.

- Kaliteli bir ses + mikrofonu vardır. Sharkoon B2 ürününe alternatiftir. Sharkoon gibi Alman markasıdır.

- 32ohm bir kulaklıktır. Beslemesi zordur ama beslemesi sorunsuz olursa ses kalitesi çok iyidir. Anakartta ALC1150 veya üzeri bir ses kartı varsa ki iyi kapasitörlerle desteklenmiş bir ses kartı bu ürünü tercih edebilirsiniz. 2000 TL fiyatındaki ürünleri aratmaz.

- Genelde online oyunlarda beğenilen bir üründür.

1500 TL bütçeye kadar bu ürünleri önermiştim bugün bir kullanıcıya.

KS

tr1six

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
blackshark almayi dusunuyorum sizce iyi olurmu

KS

tr1six

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
- İlk ürünü B1 olanı Cloud 2 rakibiydi bu yeni sürümü. Hem 7.1 hem STEREO olarak kullanılabilir. Ses ve mikrofonu başarılıdır.

/ - Yeni bir ürün ama yurtdışında beğenilen bir model.

- Kaliteli bir ses + mikrofonu vardır. Sharkoon B2 ürününe alternatiftir. Sharkoon gibi Alman markasıdır.

- 32ohm bir kulaklıktır. Beslemesi zordur ama beslemesi sorunsuz olursa ses kalitesi çok iyidir. Anakartta ALC1150 veya üzeri bir ses kartı varsa ki iyi kapasitörlerle desteklenmiş bir ses kartı bu ürünü tercih edebilirsiniz. 2000 TL fiyatındaki ürünleri aratmaz.

- Genelde online oyunlarda beğenilen bir üründür.

1500 TL bütçeye kadar bu ürünleri önermiştim bugün bir kullanıcıya.
hyper x onermiyormusunuz

KS

tr1six

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
hyper x cloud 2 ile blackshark v2 ses kartli arasinda kaldim hangisi daha iyi olur

KS

tr1six

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Ben HyperX Cloud 2 genelde önermiyorum. Bana göre çok eski bir ürün ve ondan çok daha iyi ürünler denedim daha ucuza veya başka markalarda aynı paralara. Ama almak isterseniz listeye onu da ekleyebilirsiniz kötü bir deneyim alacağınızı sanmıyorum.
blackshark cloud a nazaran dahami kötü sizce

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
blackshark cloud a nazaran dahami kötü sizce
BlackShark daha iyi bir ürün bana göre.

Ses kişisel bir deneyimdir, bana iyi gelen size kötü gelebilir veya tam tersi olabilir. O yüzden bir kullanıcıdan yada benim gibi birinden fikir almak sadece fikir aşamasında kalır. Deneyim farklı olabilir sizde bilginiz olsun.

KS

tr1six

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
BlackShark daha iyi bir ürün bana göre.

Ses kişisel bir deneyimdir, bana iyi gelen size kötü gelebilir veya tam tersi olabilir. O yüzden bir kullanıcıdan yada benim gibi birinden fikir almak sadece fikir aşamasında kalır. Deneyim farklı olabilir sizde bilginiz olsun.
bir magazada deneyipte alırım ozaman tesekkurler kapata bilirsiniz konuyu cozuldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri