165Hz+ Monitör Önerisi (5-6Bin ₺)

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
816
Mevcut monitörümü yenilemek istiyorum. Ekran kartım 4060Ti olduğu için 165'in rekabetçi oyunlar için yeterli olacağını düşünüyorum. Rekabetçi oyunlar dışında hikayeli oyunlarda oynadığım ve filmde vs. de izlediğim için Fast IPS bir monitör almak istiyorum.

3 ürün buldum, aslında bunlar arasından Asus Tuf'ın hem crosshair özelliği olması hem 1ms GTG değeri olması hem de Türkçe OSD menüsüne sahip olması beni daha da cezbetti ama bakındığım kadarıyla ölü piksel çıkması halinde firma iadelerde sorun çıkartıyormuş o yüzden bu ürüne biraz temkinliyim. Diğer markalarda da Dell'in monitörler hakkında pek bir bilgiye sahip değilim ama G serisi monitörlerde 6 "karanlık" (sanırım ölü demek istiyor) pikselde değişim yapıyormuş, ViewSonic'de ürünlerini seviyorum crosshair desteğinin olmaması beni bir tık üzdü fakat Amazon'un belli bir süre içerisinde koşulsuz iade seçeneği olduğu için ölü piksel gibi durumlarda iade işlemi başlatabilirim. Varsa alternatif ürün önerilerinizi de beklerim.

Edit: MSI'ın G244F modeli de Rapıd IPS olarak 1ms GTG sunuyormuş...

Son düzenleme:

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
İndirimde itopyadan g24f2 alınabilir, g244f, msi g2412 veya stok bulabilirsen 24g2spu da alabilirsin.

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
816
İndirimde itopyadan g24f2 alınabilir, g244f, msi g2412 veya stok bulabilirsen 24g2spu da alabilirsin.

G24F2'nin GTG değeri hakkında bilginiz var mı? Diğer önerilerinizden G244F harici diğerleri 4ms GTG değeri sunuyor.

Konuya eklediğim ürünler hakkında yorumlarınız var mı?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri