16K Bütçeye Bütün Ekipmanlar dahil Öneri (1 Eylül 2022)

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Klavye;

Mouse;

Kulaklık;

Monitör;

+Kendi düşüncem böyle daha iyi gibi fiyat açısından.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Hocam belli değil bi topliyim güzel bişey aileme sorucam belli bi miktar vermediler benim paramın üstüne ne kadar eklicekleri belli değil
Öncelikle bunu belirlemeniz gerekiyor.
Çünkü "Bütçem 14.000 TL" dediğiniz zaman toplanacak sistem ile "Bütçem 18.000 TL" dediğiniz zaman toplanacak sistemler çok değişiyor.
Bütçenizi belirleyin, size alabileceğiniz en performanslı, en güçlü sistemi buradaki üyeler önerecektir.
Diğer türlü 20.000 TL'lik sistem alma imkanınız varken, size 15.000 TL'lik sistem öneririz. Bir anlamı olmaz.

KS

irfanckr123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Öncelikle bunu belirlemeniz gerekiyor.
Çünkü "Bütçem 14.000 TL" dediğiniz zaman toplanacak sistem ile "Bütçem 18.000 TL" dediğiniz zaman toplanacak sistemler çok değişiyor.
Bütçenizi belirleyin, size alabileceğiniz en performanslı, en güçlü sistemi buradaki üyeler önerecektir.
Diğer türlü 20.000 TL'lik sistem alma imkanınız varken, size 15.000 TL'lik sistem öneririz. Bir anlamı olmaz.
Hocam tm 16k olsun önerirmisiniz 20kya zorlardım ama 16k olsun

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Benim tavsiyem, bütçenizi ağırlıklı olarak sisteme yatırmanızdır. Diğer şeyler sonra da alınır.
10 liralık klavye, 20 liralık mouse ile de bilgisayarı kullanırsınız. 3 gün değil, 5 gün sonra klavye vs. yine değiştirebilirsiniz.
Ama sisteme koyduğunuz ekran kartı, işlemci gibi şeyleri kolay kolay değiştiremezsiniz. Bu yüzden bütçenizi kasaya yatırın.
Bende böyle düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri