Öneri 17.000Tl İş Ve Çalışma İçin Laptop Önerisi?

mltq77

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba , ablam için laptop önerisi istiyorum. Doktora yapıyor , oyun vs değil de Microsoft programları ağırlıklı kullanılacak. Ben kabaca bi bakındım işlemcisi en azından r5 yada i5 olsun diye aradığımda 15-16k fiyat bandından başlıyo fiyatlar. Ekran boyutu olarak 15.6 olmasına gerek yok hatta daha hafif olsun istiyor ekran bi tık daha küçük olabilir. Bütçe olarak da 16-17 max diyelim şu an o fiyatları gördüğüm için. Daha uygun olursa daha iyi olur tabi ki. SSD +hard disk olursa içinde iyi olur ve uzun süre kullanım amaçlı bir laptop önerisi istiyorum.

Şimdiden çok teşekkürler

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
artık cogu laptopda utanmasalar ssd koymacaklar eskıden hdd de eklerlerdı ama artık neredeyse yok

macbook lara baktınızmı ?

KS

mltq77

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu iyiymiş ama linux olması biraz sıkıntı olabilir , Windows tercihim onu yazmamışım. Freedos ile uğraşmak da istemeyecek muhtemelen.

artık cogu laptopda utanmasalar ssd koymacaklar eskıden hdd de eklerlerdı ama artık neredeyse yok

macbook lara baktınızmı ?
Şimdi siz deyince baktım ama 20k dan başlıyo galiba en ucuz , bilgisayarda kendim için her zaman oyun 1. planda olduğundan macbook larla ilgili bilgim 0

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bu iyiymiş ama linux olması biraz sıkıntı olabilir , Windows tercihim onu yazmamışım. Freedos ile uğraşmak da istemeyecek muhtemelen.

Şimdi siz deyince baktım ama 20k dan başlıyo galiba en ucuz , bilgisayarda kendim için her zaman oyun 1. planda olduğundan macbook larla ilgili bilgim 0
Windowsa geçilebilir. Windows yüklü olan laptop bulan paylaşabilir. Bence bu mantıklı.

KS

mltq77

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
IMG_20230523_195109.jpg

Bu kampanyadaymış vatan bilgisayarda, önerir misiniz?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri