170 TL'ye oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdemkus59

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

170 TL bütçem var. Oyun için kulak üstü kulaklık almak istiyorum. Genelde CS:GG, PUBG tarzı oyunlar oynuyorum. Kulaklıkta Mikrofon olması şart.

Aklımda birkaç kulaklık var onlarda şu şekilde;

Gamepower Medusa 7.1
Rampage Rm-K2 X-Quadro 7.1
Rampage SN-RW66 Alpha-X 7.1
Rampage Rm-K1 Pulsar 7,1
Rampage RM-2019G X-TITAN RGB 7.1

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Alpha-X / Pulsar ve X-TITAN haricindekileri geçin. Bazıları genel kullanım için kötü sayılırlar Medusa ürünüde çok eski son zamanların yeni bazı ürünleri o üründen daha iyi.

Alpha-X ürünü gayet iyi bir üründür tatmin edici seviyede bir ürün. Pulsar modeli son zamanlarda çok tutulan bir ürünlerinde X-Titan ürününü kendim kullanıyorum genel olarak bayağı iyi. Ben olsam ne yapardım X-Titan ürününü kullanıyorum bazı eksileri var bunların olmadığı bir ürün olarak Pulsar bu modeller arasında en iyi ürün. Alternatif isterseniz Rampage RM-23 Agita ürününü öneririm. Bu 2 üründen birisini alabilirsiniz.

KS

erdemkus59

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Alpha-X / Pulsar ve X-TITAN haricindekileri geçin. Bazıları genel kullanım için kötü sayılırlar Medusa ürünüde çok eski son zamanların yeni bazı ürünleri o üründen daha iyi.

Alpha-X ürünü gayet iyi bir üründür tatmin edici seviyede bir ürün. Pulsar modeli son zamanlarda çok tutulan bir ürünlerinde X-Titan ürününü kendim kullanıyorum genel olarak bayağı iyi. Ben olsam ne yapardım X-Titan ürününü kullanıyorum bazı eksileri var bunların olmadığı bir ürün olarak Pulsar bu modeller arasında en iyi ürün. Alternatif isterseniz Rampage RM-23 Agita ürününü öneririm. Bu 2 üründen birisini alabilirsiniz.
tamam sagolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri