17K Bütçem Var Ne Önerirsiniz

enessaidmangal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhabalar hayatımda ilk defa pc alıcağım parçalar hakkında azçok bilgim var fakat uyum bilmiyorum 17k bütçem var monitörsüz beni uzun yıllar idare edicek yormayacak bir sistem arıyorum sizce hangi parçaları toplamalıyım saygılar oynamak istediğim oyunlar:fortnite valorant gta5 rust rainbovsix vs bu tarz oynamak istiyorum şimdiden teşekkürler.

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
122
merhabalar hayatımda ilk defa pc alıcağım parçalar hakkında azçok bilgim var fakat uyum bilmiyorum 17k bütçem var monitörsüz beni uzun yıllar idare edicek yormayacak bir sistem arıyorum sizce hangi parçaları toplamalıyım saygılar oynamak istediğim oyunlar:fortnite valorant gta5 rust rainbovsix vs bu tarz oynamak istiyorum şimdiden teşekkürler.
Hocam eğer intel alacaksanız:
buna bakabilirsiniz

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
253
Sarı sitede m9 sistemi satiyolar onu tavsiye ederim 15500 civarlarında satanda gördüm degerlendirebilirsin

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216
Aşağıadaki iki sistem de güzel duruyor. Diğeri 13. nesil olanı. Karar senin.

123.PNG

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Bütçe artarsa

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri