18 Yaş Altı Akbank Banka Hesabı Açma

Sheyl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
16 yaşındayım borsa için banka hesabı açmaya çalışıyorum ancak olmuyor.
Önce Ziraat Bankasına sorduk babamla açamayız dediler sonra Akbanka gittik orda da açarız ama mobil bankacılık kullanamazsın dediler ancak sınıf arkadaşım aynı şubeden hesap açabilmiş.

Musa464

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Borsa hesabi acman icin 18 yasini doldurman lazim yoksa acamazsiniz banka hesabi acabilirsin ama mobil bankacilik islemleri yapamazsiniz 18 yasina kadar

KS

Sheyl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Borsa hesabi acman icin 18 yasini doldurman lazim yoksa acamazsiniz banka hesabi acabilirsin ama mobil bankacilik islemleri yapamazsiniz 18 yasina kadar
Dediğim gibi sınıf arkadaşım aynı yerden yapmış acaba sonrasında kaldırılmış olabilir mi?

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
753
akbank tosla var belki onla olabilir.

Musa464

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Dediğim gibi sınıf arkadaşım aynı yerden yapmış acaba sonrasında kaldırılmış olabilir mi?
Banka hesabı değildir Lory arkadaşın dediği gibi Tosla hesabı olabilirmi?
15 yaşımdan belli hesabım var Mobil bankacılığa 18 yaşıma girdiğim gün erişimim açıldı onuın dişinda erişim açılmıyor ve erişim açsalarda 18 yaşını doldurmadığın için hiçbir işlevini kullanamazsın
Tek akbank değil diğer bankalar içinde geçerli
yada arkadaşın başka birinnin hesabını kullanıyordur ? Ben abiminkini kullanmıştım

KS

Sheyl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Banka hesabı değildir Lory arkadaşın dediği gibi Tosla hesabı olabilirmi?
15 yaşımdan belli hesabım var Mobil bankacılığa 18 yaşıma girdiğim gün erişimim açıldı onuın dişinda erişim açılmıyor ve erişim açsalarda 18 yaşını doldurmadığın için hiçbir işlevini kullanamazsın
Tek akbank değil diğer bankalar içinde geçerli
yada arkadaşın başka birinnin hesabını kullanıyordur ? Ben abiminkini kullanmıştım
Annem bana kefil oldu diyor ve mobil bankacılıkta hisse alırken bana göstermişti

Berkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ben 17 yaşındayım yapıkredi den hesap açtım mobil bankacılıkta kullanabiliyorum staj için açmıştım hesabı ama yanında velin olması gerek

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri