2.000 TL klavye + kablosuz kulaklık önerisi

Metin Baysal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
msı GK30 Set kullanıyordum klavye bozuldu faresi ve klavyesi iyiydi.

Fps oyunlarında güzel ses kasmaya ve microfonu iyi olan bir kablosuz kulaklık ve mekanik rgb klavye önerici yaparsanız sevinirim...

KS

Metin Baysal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:

Merhabalar hocam klavye tamamdır ck550'de karar kıldım.

Kulaklık olarak Logitech G733 veya Logitech Pro X wireless arasında kaldım..
Pro X modeli evet pahalı biliyorum ama bir kadın arkadaş buldum 2. el satıyor fiyatını konuştuk 1.400'e bırakabileceğini söyledi 6 aylık ürün kutusu garantisi var ve ürünü elden alma imkanım var bana yakın konumda oturuyor kendiside. Adeks'ten alınmış internet üzerinden bu iki kulaklık arasında tercihimi nasıl yapmalıyım kararsız kaldım.

Ayrıyetten önerdiğini kulaklıklar için teşekkür ederim biraz baktım onlara ama hyperx kulaklık yerleri dönmeli olduğu için baya sorunla karşılaşan olmuş.

tavsiyelerinize açığım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ben bütçe konusunda ürün önerdim o ürünler bütçenize uymadığı için öneri yapmamıştım. Eğer PRO X alabiliyorsanız alın. G733 önermem ki sebebi malzemesi fazla ucuz bir ürün. HyperX 'in o tasarımı bilindik bir tasarımdır. Zaten çoğu kullanıcı öyle ürün almaya bakıyor o tasarımda sorun yaşayanlar var mı bilmem ama o yeni bir tasarım değil. Yıllardır olan bir şey. MH670 ürününde ise her şey çok iyi ama büyük bir kafa yapınız varsa onda sorun yaşayanlar var bunu biliyorum. Başka önerim yok. PRO X ürünü temiz ise alın bence.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri