2-2,5K Arası Klavye Önerisi

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
kesinlikle Blue switch harici oyun oynarken çatır çutur kafa ağrıtmıcak, orta seviye klavye arıyorum

KS

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
900 TL Huano Brown Switch yazılım destekli RGB PBT Keycapli Geeky GK65:

2000 TLye Keychron K12 Alüminyum çerçeve Gateron Red switch RGB pbt keycaps vs vs.
Almışken bu fiyat aralığında kaliteli bişey alıyım diyorum. Bu marka nasıl iyimidir? Yada kaliteli bişey için bütçemi arttırmak gerek?

serkhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Red switch bakmanı öneririm çok sesli istemiyorsan

KS

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Bütçeyi 2-2,5K olarak güncelledim

MuratTheFounderOfGariban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Almışken bu fiyat aralığında kaliteli bişey alıyım diyorum. Bu marka nasıl iyimidir? Yada kaliteli bişey için bütçemi arttırmak gerek?
Bu markalar aşırı iyidir. Özellikle alacaksan Keychron'u şiddetle tavsiye ederim. Büyük bakıyorsan da VGN RK86yı al başka bakma bile. Bu fiyatta önerilecek başka kaliteli sayılabilecek birşey yok çünkü. Asus k3 gibi çöp modeller var

Nuada

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Knight online oynadığım için makro klavye olarak aşağıdaki ürünü aldım. White switch. Ben çok memnunum.

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
kesinlikle Blue switch harici oyun oynarken çatır çutur kafa ağrıtmıcak, orta seviye klavye arıyorum
ben ucuzken almıştım red switch aliminyum gövde değiştirilebilir usb kablosu ekstra isteğe göre değiştirilebilir esc ve space tüşları çıkıyor içinden alabilirsen al bence

MuratTheFounderOfGariban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
ben ucuzken almıştım red switch aliminyum gövde değiştirilebilir usb kablosu ekstra isteğe göre değiştirilebilir esc ve space tüşları çıkıyor içinden alabilirsen al bence
Değiştirilebilir USB kablo bir özellik değil tüm custom klavyelerde var zaten. Switchler kalitesiz ayrıca.

erkoo3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bu markalar aşırı iyidir. Özellikle alacaksan Keychron'u şiddetle tavsiye ederim. Büyük bakıyorsan da VGN RK86yı al başka bakma bile. Bu fiyatta önerilecek başka kaliteli sayılabilecek birşey yok çünkü. Asus k3 gibi çöp modeller var
pekı senın dediğin marka ve model mi yoksa
Darmoshark Top75 2.el mi alınır

stickmata

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Knight online oynadığım için makro klavye olarak aşağıdaki ürünü aldım. White switch. Ben çok memnunum.

Hocam bu white switch in sesleri ve basma hissiyatı nasıldır. Kullanan birini hiç görmedim. Full msi sistemim olduğu için almayı düşünüyorum ama çevre dekiler msi olduğu için almamamı söylüyor. Kullanıcı deneyimini paylaşır mısın? Sadece hikaye tabanlı 3a oyunlar oynayacağım, rekabetçi oyun oynamıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri