2. El Alınır Mı?

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Selamlar,

17-18kya Sıfır Sistem Almak Mı Daha İyi Yoksa O Fiyatlara Daha Yüksek Donanımlı 2. El Sistem Almak Mı Mantıklı?

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Örnek verirseniz bir değerlendirelim.

Yani Tamamen Farazi Bi Örnek Bu Güvenilirlik Açısından Bir Şey Bilemem O Yüzden Sorayım Dedim. Sahibindende Sıfır Olarak Satılan Böyle Sistemlerden Almak Mı Daha Mantıklı Yoksa Gerçekten Gidip Bilindik Yerlerden Sıfır Sistemler Mi

KS

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Up

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,492

Yani Tamamen Farazi Bi Örnek Bu Güvenilirlik Açısından Bir Şey Bilemem O Yüzden Sorayım Dedim. Sahibindende Sıfır Olarak Satılan Böyle Sistemlerden Almak Mı Daha Mantıklı Yoksa Gerçekten Gidip Bilindik Yerlerden Sıfır Sistemler Mi
Bence 2.el ama riske atmak istemiyorsan 0

KS

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131

Parzy

Moderatör
Moderatör
Tepki
64

Sahibinden'deki sıfır sistemlerdeki garantiler güvenilir alınan yerlerdeki garantiler kadar iyi garantiler değiller. Ama güvenilir yerde olan sistem sahibinden'de 3/2 fiyatındaysa ben sahibinden olanı seçerim.

KS

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Sahibinden'deki sıfır sistemlerdeki garantiler güvenilir alınan yerlerdeki garantiler kadar iyi garantiler değiller. Ama güvenilir yerde olan sistem sahibinden'de 3/2 fiyatındaysa ben sahibinden olanı seçerim.
Hocam Kullanılmış Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır Gidip Baksam Veya Ne Tür Testler Gerekiyor Alırken Çünkü Bildiğiniz Gibi Piyasada Çok Fazla Dolandırıcı Var. Daha Önce İkinci El Veya Sahibindende Satılan Sıfır Denilen Ürünlerden Almadım. Bilgi Verebilirseniz Teşekkür Ederim.

Parzy

Moderatör
Moderatör
Tepki
64
Hocam Kullanılmış Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır Gidip Baksam Veya Ne Tür Testler Gerekiyor Alırken Çünkü Bildiğiniz Gibi Piyasada Çok Fazla Dolandırıcı Var. Daha Önce İkinci El Veya Sahibindende Satılan Sıfır Denilen Ürünlerden Almadım. Bilgi Verebilirseniz Teşekkür Ederim.
Hocam sıfır diye satıp 2-3 ay kullanılan kartı ayırt etmeniz çok zor belki çalışmış olduğundan kokusundan anlarsınız onu da adamın yanında yaparsanız absürt kaçar 😁

KS

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Hocam sıfır diye satıp 2-3 ay kullanılan kartı ayırt etmeniz çok zor belki çalışmış olduğundan kokusundan anlarsınız onu da adamın yanında yaparsanız absürt kaçar 😁
O Zaman Yukarda Attığım İki Sistemden İlki Daha Güvenilir Duruyor:D İkinci El Riskine Girmeyeyim Madem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri