Soru 2. El Asus Tuf RTX 3060Ti O.c Sonuçlar Nasıl ?

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
3060ti tuf gddr6x var. %55 fan devri ile full grafik 1080p call of duty mw 2019 oyununda max 60 derece oluyor 55-60 derece arası geziyor. Bu yorumu karşılaştırma olarak kullanabilirsiniz. Şuan boşta masaüstünde %53 fan devri ile 40 derece stabil. (Switch performance konumunda)
Ben örnek olarak furmark testi attım zaten dostum yukarıda. Attığım örnek başka bir forumdan konu açmışlar zaten. Kartın normal çalışması gereken dereceli yaklaşık olarak söyledim. Arkadaşın almış oluduğu ikinci el kart bana göre sıcaklık ve fan devri konusunda sıkıntılı.

n0-way

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Ben örnek olarak furmark testi attım zaten dostum yukarıda. Attığım örnek başka bir forumdan konu açmışlar zaten. Kartın normal çalışması gereken dereceli yaklaşık olarak söyledim. Arkadaşın almış oluduğu ikinci el kart bana göre sıcaklık ve fan devri konusunda sıkıntılı.
evet katılıyorum sıkıntılı. Temizlik yapıp birdaha denenmeli o kart.

KS

Anıl Can

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Hocam Garantiye Gönderirsem Bakımı Yapılırsa Kendine Gelir Sanırsam Kart Tozlu Çünkü 2 Yıl Boyunca Bir Kasanın İçinde Hiç Çıkarılmadan Edit Yapılmış Ve Sayre Garantiye Göndersem Termal Bakımlarını Yaparlarmı belli Bir Ücret İsterlermi ?

KS

Anıl Can

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
@n0-way Hocam Garantiye Gönderirsem Bakımı Yapılırsa Kendine Gelir Sanırsam Kart Tozlu Çünkü 2 Yıl Boyunca Bir Kasanın İçinde Hiç Çıkarılmadan Edit Yapılmış Ve Sayre Garantiye Göndersem Termal Bakımlarını Yaparlarmı belli Bir Ücret İsterlermi ?

n0-way

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
@n0-way Hocam Garantiye Gönderirsem Bakımı Yapılırsa Kendine Gelir Sanırsam Kart Tozlu Çünkü 2 Yıl Boyunca Bir Kasanın İçinde Hiç Çıkarılmadan Edit Yapılmış Ve Sayre Garantiye Göndersem Termal Bakımlarını Yaparlarmı belli Bir Ücret İsterlermi ?
o konu hakkında bir bilgim yok isterseniz kendilerini arayın siz

KS

Anıl Can

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
hocam 2 yıl için normal mi kötümü varmı bi sıkıntı ona göre arıyım

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Oyun İle Funmark Ayın Değil Hocam Oyunlarda Max 58 59 Derece Alıyorum Gta 5 De Ultra Ayarlarda + RTX Modu Gibi Bişi İle Fan Lar %60 da 54 53 derece alıom
o derecelerdeo fanların bana kalırsa öle çalışmaması gerek ömrü azalır

Abi Kart Eski Seri LHR yok kart a bildiğim kadarıyla aldığım kişi bundan 5 tane sattı ve bu kartları edit autotune diye bir programda kullanılmış 1 yıl kadarıyla sonra 4000 serisine geçtikleri satma kararı almışlar ben gidip elden aldım kartı
5 tane sattıysa bir iş var o işte fazla satmış

KS

Anıl Can

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
KS

Anıl Can

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
1675258368319.png

Gta 5 ultra ayarlar herşey fivem sunucusu modlu araçtı o fps düşürüyor fps e takılmayın hocam 450w psu ile girip bi test ediyim dedim fanlar %50 de derece 41 43 arası gidio kötümü

Hocam 2 yıllık ürüne göre bence normal servise gönderip termal macun yeniletin değerler düşer
Garanti Kaç Hafta Bekletir Ortalama Hocam

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri