2. el kasa

Serhan Bektaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]merhabalar benim 5k civarı bi bütçem var 2. el kasa buldum fakat alırken nelere dikkat etmeliyim bilmiyorum ve bilgisayardan da hiç anlamam[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][size=medium]İŞLEMCİ: İ7 6700 3.4 GHZ 3200 TL
EKRAN KARTI : GIGBAYTE AURUS RX580 8 GB 256 BİT (19 AY GARANTİSİ VAR KUTU FATURA YOK )  3400 TL
SSD: HYPER FURRY 240 GB   330 TL
RAM : 2 X 8 GB KİNGSTON 2133 MHZ  600 TL
ANAKART: GIGABYTE H110  350 TL
PSU: 750 W 80 +   650 TL
[/font][/size]
[font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif]KASA: GAMEPOWER ÇİFT SSD ÇİFT HDD RGB DEĞİŞKEN IŞIKLI  325 TL[/font]
[font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif]şöyle yazmış satan arkadaş sizce bu fiyat eder mi ve bunu tercih edeceksem alırken nelere dikkat etmeliyim yani bilgisayar çalışırken görsem ve içindeki parçalar tam ise yeterli midir ?[/font]

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Merhaba ürünlerin ilk önce garantisinin olduğundan emin olun. Daha sonra ise sistem kapalıyken açma testi isteyin. Daha sonra ise oyunlardaki performanslarını görmek için oyun testlerini isteyin

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]PCH F Class 1.1 - Bu sistemi aşağıdaki gibi düzenleyin.[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]PSU : Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ Power Supply[/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Kasa : Frisby FC-9320G 4xRGB Fan Midi Tower Gaming Kasa[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Toplam : 5.482,18 TL yapıyor ve genel olarak çok çok daha iyi bir sistem alırsınız.[/font]

KS

Serhan Bektaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]PCH F Class 1.1 - Bu sistemi aşağıdaki gibi düzenleyin.[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]PSU : Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ Power Supply[/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Kasa : Frisby FC-9320G 4xRGB Fan Midi Tower Gaming Kasa[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Toplam : 5.482,18 TL yapıyor ve genel olarak çok çok daha iyi bir sistem alırsınız.[/font]

hiçbir oyun kasmaz ve uzun sürece kullanırım dimi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
RX 5500 XT kartı var RX 590 ile aynı performansa sahip ama yarı yarıya daha az güç tüketen bir kart. 3500X işlemcisi ise alabileceğiniz FPS olarak sorun yaratmayacak en ucuz 3000 serisi işlemci 16 GB RAM var zaten PSU modelini bilerek iyi ama F/P kaliteli bir ürün ile değiştirin dedim ki kasayıda önü mesh bir kasa önerdim sıcaklık sorununuz olmasın diye yani sorun yok bu sistem sizin sistemden daha iyi bir sistem genel olarak.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri