2. El Klavyeye 500 TL verilir mi?

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Arkadaşlar Merhaba. Bir ilan sitesinden 500 TL ye Hydra R6 RGB klavye buldum. Bi ara Vatan bilgisayar da baktım hissiyatı vs. Güzel bir Klavyeye benziyordu.
Adam çok Kullanmadım yeni gibi dedi.

Sizlere Sorum
Sizce 2.El Hydra R6 RGB 500TL ye alınır mı?
O fiyata başka mekanik bilek destekli klavye biliyor musunuz.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Arkadaşlar Merhaba. Bir ilan sitesinden 500 TL ye Hydra R6 RGB klavye buldum. Bi ara Vatan bilgisayar da baktım hissiyatı vs. Güzel bir Klavyeye benziyordu.
Adam çok Kullanmadım yeni gibi dedi.

Sizlere Sorum
Sizce 2.El Hydra R6 RGB 500TL ye alınır mı?
O fiyata başka mekanik bilek destekli klavye biliyor musunuz.
yarı fiyatından da düşüğüne vermiş bence bir sorunu vardır çok kullanılmamış bir klavye böyle ölü fiyata satılmaz bence uzak durun

2. sorun ise evet bu fiyata klavye var fakat kalitesi pek iyi olmayan klavyeler var attığım linkteki yorumları okuyabilirsin
onun yerine 200tl daha koyup bu klavyeyi alabilirsiniz bende gamepower kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok sadece num1 tuşu ışığı gitti alalı 1 yıl oldu

KS

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
yarı fiyatından da düşüğüne vermiş bence bir sorunu vardır çok kullanılmamış bir klavye böyle ölü fiyata satılmaz bence uzak durun

2. sorun ise evet bu fiyata klavye var fakat kalitesi pek iyi olmayan klavyeler var attığım linkteki yorumları okuyabilirsin
onun yerine 200tl daha koyup bu klavyeyi alabilirsiniz bende gamepower kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok sadece num1 tuşu ışığı gitti alalı 1 yıl oldu
Peki aynı fiyata razer ornata v2 önerir misiniz? Membran diyor mekanik gibi sesi var mı

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Mekanik benzeri bir sesi var. Kontrol ederek alınabilir. Yarı fiyattan ucuz yine. Kontrol etme şansınız yoksa bence almayın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri