Soru 2.El Ps4 Alirken Nelere Dikkat Etmeliyim

Spear55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaslar Selam,

Ben 2.el ps4-4pro alacagim nelere dikkat etmeliyim ve sizin tavsiyeniz nedir istanbul ici olursa sevinirim fiyat bandim 6.5k

Moderatörün son düzenlenenleri:

Buff Medic

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
189
xbox +game pass al onun yerine playstation (vita hariç,aslında o da var çok pahalı o kadar etmez bugün tek alınır olan o) ölü yatırım

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Arkadaslar Selam,

Ben 2.el ps4-4pro alacagim nelere dikkat etmeliyim ve sizin tavsiyeniz nedir istanbul ici olursa sevinirim fiyat bandim 6.5k
PS4 oyunlarına eğer sahip olan arkadaşın, akraban yok ise PS4'ten daha çok oyunlara para harcarsın.

Son düzenleme:

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Arkadaslar Selam,

Pro model bakıyorsanız "cuh kodu" dediğimiz model numarasına bakmalısınız :
1692892833722.png

bu kodun önemi her cuh numarasında farklı özellikler oluyor örneğin cuh1 de kronik fan sorunu varsa cuh2 de bu giderilmiş oluyor (yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim) ps4 pro için en son çıkan cuh kodu "7216b" en son çıkan sürümü diye biliyorum. Cuh kodu haricinde cihazın hdmi girişini kontrol etmenizde fayda var,alacağınız cihazı iyi araştırın cafeden çıkma almanızı önermiyorum, Cihazın arka kısmında vidasının açılıp açılmadığını belirten bandrol oluyor daha önce açılmışsa gördüyse o bandrolü sökülmüştür bunada dikkat edin ayrıca eğer kol alacaksanız kollarda drift vb. sorunlar varmı kontrol edin. Kafanıza daha iyi oturması için aşağıya videolar bırakacağım onlarada göz atabilirsiniz. Sorunuz olursa konu üzerinden veya pm den sorabilirsiniz elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Ayrıca soracağınız başka sorular olursa ve kesin net cevap bulamazsanız Taner abiye "Konsol Oyun" adlı youtube kanalına sorabilirsiniz hemen hemen her gün canlı yayın açıyor yayın sırasında yakalayıp onada sorabilirsiniz gördüğü her soruyu cevaplıyor,kendisi hem yıllardır konsol işinde ve daha detaylı bilgi verebilir:

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri