2. El Womier K87 Kaç TL Eder

infirmum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
2020 de aldığım womier K87 klavyesini satmayı düşünüyorum. Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ortalama günde 3 saat kullandım. Herhangi bir kırılma/cizilme vs olmadı. Sizce 2. el olarak kaç TL'ye satabilirim? ( Amazon'da fiyatı 2350 TL [ kargo ve vergi dahil ] )

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
2020 de aldığım womier K87 klavyesini satmayı düşünüyorum. Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ortalama günde 3 saat kullandım. Herhangi bir kırılma/cizilme vs olmadı. Sizce 2. el olarak kaç TL'ye satabilirim? ( Amazon'da fiyatı 2350 TL [ kargo ve vergi dahil ] )
Merhaba şahsen 3 yıllık bir ürüne bakarsam bugünün fiyatlarına bakmıyorum. Mesela ne kadar saat kullanıldı ona da bakmıyorum, ürünün garantisi yoksa mekanik olduğu için, uzun süreli kullanıldığı toz aldığı filan bunları hesaba katarak, ikinci el sitelerde fiyat araştırması yaparım, eğer riske girilecek bir fiyatsa değerlendiririm.
Şimdi bu ürünün ikinci elini araştırıp ona göre ikinci el sitelerine ilana koyabilirsiniz, hastası varsa garantisine ya da kullanıldığı yıla bakmaz ama ben almam 3 yıllık ürünü mesela :)
1500 tl siyah var almak için yazsam, mesela en fazla 700 tl teklif ederim, kabul etmezse almam zaten :) iyi akşamlar dilerim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri