2 Fan Kontrolcü Bağlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar, 

Mb511 kasa kullanmaktayım kasamın içerisnde kontrolcu bulunmakta sickleflow 120 3lü almayı düşünüyorum. İçerisinden Kontrolcü çıkmata bu 2 kontrolcüyü tek yapabilirmiyim anakartım b450m s2h anakartım argb desteklemiyor kumanda ile kontrol etmek istiyorum. ve ileride single sickleflow 120 alsam onuda ekleyebilirmiyim. gereken çoğaltıcı kablolar nelerdir yardımcı olur musunuz ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bildiğim kadarıyla CM markasını o fan setindeki kontrolcü F/P bir ürün iki kontrolcü birleştirilebiliyor mu emin değilim o yüzden. Benzer bir çalışma bulamadım nette. Ama kasanızdaki kontrolcüyü bırakıp sistemde ARGB fanlarınız çoğaltıcı kablo alıp birleştirebilirsiniz. Yani tek kontrolcü ama fanları ARGB çoğaltıcı kablosu ile birleştirip takacaksınız kontrolcüye.

KS

Sck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Evet ürünler geldi. 3 adet 120 mm 1 adet 140 mm hepsini seri şekilde bağladım. Kasada ki kumandayı 3pin argb çoğaltıcı ile çoğalttım. 4 fan sickleflow ve kasa fanlarını çoklayıcıya taktım. Hepsi senkron şekilde çalışmaktadır. Anakart bios üzerinden 4 fanın kontrolünü sağlayabiliyorum . Emeğinize bilginize teşekkür ederim istediğim gibi oldu. Bu arada kutudan çıkan kumanda ile sata kablosunu kullanmadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri