2 Haftalık Bilgisayar Açılmıyor (Acil Yardım Lütfen)

Ulasabi64

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Arkadaşlar 2-3 hafta önce itopyadan arc a750 i3 12. Nesil hazır sistem aldım 2-3 haftadır kullanıyorum bugün epic games in uygulamasını indiriyordum kayıt oldum e postama mesaj geldi tam girecektim birden ekran da yatay çizgiler çıkmaya başladı ve mouse u hareket ettiremedim kapamaya çalıştım olmadı bende fişi çektim tekrar taktım açayım dedim açılmadı 2-3 defa sonra fotoğraf daki gibi sorun ortaya çıktı bilgisayar virüs mü yedi sizce ne yapmalıyım ? normalde bişey olunca forum ve Yt den araştırıyorum ama şu başıma gelenin ne olduğunu bilmiyorum yardım edin

KS

Ulasabi64

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
1-2 dk açıldı yine birden yavaş yavaş çizgiler çıkmaya başladı ve kasadan ses geliyor fanlardan değil

1-2 dk açıldı yine birden yavaş yavaş çizgiler çıkmaya başladı ve kasadan ses geliyor fanlardan değil
Ekran yavaş yavaş kapanıyor bu fotoğraf mesela bem beyaz oldu

Ne olur yardım edeyim monitör mü bozuk söyleyin

Ekli dosyalar

• IMG20231124172040.jpg
    IMG20231124172040.jpg
    5.4 MB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
KS

Ulasabi64

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Yuh ama kimse yokmu ya , kasada her hangi bir parçadan ses geliyor cızırtı gibi böyle yardım edin

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Yuh ama kimse yokmu ya , kasada her hangi bir parçadan ses geliyor cızırtı gibi böyle yardım edin
“ Yuh ama derken? “ birde kardeşim ayıp ama bu kadar insan var burada saygı ve sevgi içinde yorum yaparsan daha minnettar kalırım.

Muhtemelen ekran kartın arızalı bilgisayarı kapatıp diğer donanımlara da zarar gelmesin artı olarak da bak bakalım kasa içinde yanık kokusu geliyor mu?

KS

Ulasabi64

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
“ Yuh ama derken? “ birde kardeşim ayıp ama bu kadar insan var burada saygı ve sevgi içinde yorum yaparsan daha minnettar kalırım.

Muhtemelen ekran kartın arızalı bilgisayarı kapatıp diğer donanımlara da zarar gelmesin artı olarak da bak bakalım kasa içinde yanık kokusu geliyor mu?
Hocam tamam da bu ilk değil ki uzun zaman içinde pek çok konu açtım hiçbirine yanıt gelmiyor + 1 yıldan fazladır forum dayım öyle aman aman bilgili her konuya yardım eden fazla kişi de kalmamış diyecek söz bulamadım yani ne diyim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri