Çözüldü 2 Kulaklık Arasında Kaldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FronX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Edit: pardon v2 pro demişsiniz hemen ona da bakacağım
Yine dediklerim değişmeyecek ses kalitesi konusunda tartışılabilir de konfor açısından logitech'in ürünleri daha iyi oluyor hafiflik açısından. kullanım amacı işi değiştirebilir rahatlık konfor ses kalitesi istersen logitech daha iyi olur ama mikrofonunu aktif kullanacağım ve genellikle fps oyunları oynayacağım diyorsan blackshark v2pro daha iyi olur

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
V2 Pro ses kalitesi ve sürücü olarak daha iyi. Logitech G733 RGB aydınlatma ve biraz daha uzun kullanım süresine sahip ama ben olsam V2 Pro tercih ederdim.

KS

UgurS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Edit: pardon v2 pro demişsiniz hemen ona da bakacağım
Yine dediklerim değişmeyecek ses kalitesi konusunda tartışılabilir de konfor açısından logitech'in ürünleri daha iyi oluyor hafiflik açısından. kullanım amacı işi değiştirebilir rahatlık konfor ses kalitesi istersen logitech daha iyi olur ama mikrofonunu aktif kullanacağım ve genellikle fps oyunları oynayacağım diyorsan blackshark v2pro daha iyi olur
Fps oynuyorum razerı aldım teşekkürler

V2 Pro ses kalitesi ve sürücü olarak daha iyi. Logitech G733 RGB aydınlatma ve biraz daha uzun kullanım süresine sahip ama ben olsam V2 Pro tercih ederdim.
Bende onu tercih ettim teşekkürler bilgiler için

FronX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Fps oynuyorum razerı aldım teşekkürler

Bende onu tercih ettim teşekkürler bilgiler için
Rica ederim hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Görünüş gibi bi amacınız yoksa blackshark

Almışsınız zaten hayırlı olsun hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri