2 modemi birbirine bağlama ?

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Beyler bilen bilir yeni modem aldım kullanıyorum elimde 1 adet ttnetin modemi boşta var asusun modemini kullanıyorum  elimdeki bu fazla ttnetin modemini wifiyi dağıtmak için nasıl kullanırım yardımcı olabilecek arkadaşlar bi yardımcı olabilirmi

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,322
Wi-Fi dağılımını yapmak için telefon hattına bağlı olan Splitter'i 4'lü giriş değil de 6'lı giriş alarak ek yapman gerekir. Ardından ikinci bir telefon hattı kablosu ile modem - splitter ve telefon arası bağlamak gerekmektedir. Diğer yollar ile çalışacağını sanmıyorum. İki aynı modem aynı hat üzerinde çakışabilir.

E

expert

Guest
acces point yapmak istiyorsun çok denedim ama olmadı acces point destekleyen modem olmalı ve ikinci yani dağıtıcı modem olarak kullanıyorsun

KS

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
system3276' Alıntı:
acces point yapmak istiyorsun çok denedim ama olmadı acces point destekleyen modem olmalı ve ikinci yani dağıtıcı modem olarak kullanıyorsun

nasıl yani bak  şöyle anlatam   internet[font='Open Sans', sans-serif]:arrow:dsl n 17u [font='Open Sans', sans-serif]:arrow:ttnet modem (bundan sadece kablosuz dağıtımı yapıcak)[/font][/font]

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
modemin access point özelliği olmazsa yapabileceğini sanmıyorum. ttnet modemed yoktur peki ya digger modeminde ? ttnet modemi asıl modem asusu eğer özellikteyse access point görevinde kullanmalısın.

E

expert

Guest
Şunu incele istersen 
Lightning' Alıntı:
Beyler bilen bilir yeni modem aldım kullanıyorum elimde 1 adet ttnetin modemi boşta var asusun modemini kullanıyorum  elimdeki bu fazla ttnetin modemini wifiyi dağıtmak için nasıl kullanırım yardımcı olabilecek arkadaşlar bi yardımcı olabilirmi

KS

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Rurouni' Alıntı:
modemin access point özelliği olmazsa yapabileceğini sanmıyorum. ttnet modemed yoktur peki ya digger modeminde ? ttnet modemi asıl modem asusu eğer özellikteyse access point görevinde kullanmalısın.

onu bir araştırayım nasıl bakarım böyle bir özellik varmı yokmu  yapmakta istemiyorum ttnetin modemi hızı yiyor 3

Lightning' Alıntı:
Rurouni' Alıntı:

onu bir araştırayım nasıl bakarım böyle bir özellik varmı yokmu  yapmakta istemiyorum ttnetin modemi hızı yiyor 3

35lik hız 33 oluyor asusta böyle bir sorun yok

system3276' Alıntı:
Şunu incele istersen 
Lightning' Alıntı:

bakıyorum saol

system3276' Alıntı:
Şunu incele istersen 
Lightning' Alıntı:

ben asusu router olarak kullanmak istemiyorum bunu bende gördüm

system3276' Alıntı:
Şunu incele istersen 
Lightning' Alıntı:

https://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=29757906&p=1&anchorToGo=29757906#29757906

şunu buldum akşam deniyecem olursa finallerfen sonra anlatım falanda yaparım  anlatım yapılacaklar artıyor :)

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
kimileri bebe yağı diyor hangisi daha iyi acaba o_O
ikisini de dene tarafını seç :D
Ya da otur çalış :D

E

expert

Guest
türkiye halkı kardeşim hiç ummadığın bir yerde bulursun kendini :)

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
:D hahaa adam sevdanın son vurusunu yapmış ayrılmalıyız artık demiş resmen :D

KS

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Rurouni' Alıntı:
:D hahaa adam sevdanın son vurusunu yapmış ayrılmalıyız artık demiş resmen :D

bende birdaha aradım bu sefer gidip ara sokaktaki bir telefon kulübesinden aradım isim vermedim dedim sizin ben *****

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri