20.000 TL Altında Telefon Önerisi

tolgaankara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba dostlar. Yaza doğru telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Her anlamda fiyat/performans 20.000 TL yi aşmayacak telefon önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Heisenberg8

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba youtube da murat burç diye biri var ben kullanmış olduğum telefonu onun önerisiyle almıştım ve aşırı memnunum bilgili olduğunu düşünüyorum ve güveniyorum göz atabilirsiniz videoları yorumları yardımcı olacaktır

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Merhaba dostlar. Yaza doğru telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Her anlamda fiyat/performans 20.000 TL yi aşmayacak telefon önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Android alacaksan samsung s20 alabilirsin bence gayet guzel bir telefon tabi ikinci el,sıfırı cok az var herhalde,benim babam kullanıyor 3/4 yıkdır gayet kullanışlı hızlı atrıca kamerası cok iyi cekiyor ve şarzoda iyi gidiyor, son guncelleme alıyor yani tavsiye ederim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,094
Xiaomi onerebilirim suan aktif olarak note 12 pro kullaniyorum gayet iyi

wawim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ben Xiaomi Note 8 Pro kullanıyorum yeni modeller nasıldır bilmiyorum ama bu telefon ilk aldığımda çok güzeldi. Şimdi ise çok ısınıyor, şarjı çok hızlı bitiyor. Instagram'da gezerken bile aşırı ısınıp donmalar başlıyor.

KS

tolgaankara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba youtube da murat burç diye biri var ben kullanmış olduğum telefonu onun önerisiyle almıştım ve aşırı memnunum bilgili olduğunu düşünüyorum ve güveniyorum göz atabilirsiniz videoları yorumları yardımcı olacaktır
Öneriniz için teşekkürler. Youtubedan baya bir seçenek baktım. Başka fikirler var mı diye merak ettiğim için konusunu açtım.

Android alacaksan samsung s20 alabilirsin bence gayet guzel bir telefon tabi ikinci el,sıfırı cok az var herhalde,benim babam kullanıyor 3/4 yıkdır gayet kullanışlı hızlı atrıca kamerası cok iyi cekiyor ve şarzoda iyi gidiyor, son guncelleme alıyor yani tavsiye ederim
Öneriniz için teşekkürler. Sıfır cihaz alacağım. s20 ve üst serileri de seçeneklerim arasında.

Xiaomi onerebilirim suan aktif olarak note 12 pro kullaniyorum gayet iyi
Öneriniz için teşekkürler. Kardeşime 13 lite aldım. Takipçime redmi 12 pro aldırttım gayet memnunlar. Bende 13 pro veya 14 gelecek yakın zamanda seçeneklerim arasında olan cihazlar.

Ben Xiaomi Note 8 Pro kullanıyorum yeni modeller nasıldır bilmiyorum ama bu telefon ilk aldığımda çok güzeldi. Şimdi ise çok ısınıyor, şarjı çok hızlı bitiyor. Instagram'da gezerken bile aşırı ısınıp donmalar başlıyor.
Yeni modelleri gayet iyi. Note 8 baya eskidi. Takipçimde de vardı bu sebepten 12 proya geçti şu anda gayet memnun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri