21.000-25.000 TL 20-24 Arası Hazır PC

disguisex18

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
amd ryzen 5 5600
Ekran Kartı
4060 8 gb
20.000-24.000 arası güzel bir hazır sistem almak istiyorum bu bütçeye uygun sistem sizce en iyisi hangisi ?

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
538
24k ya ulaşılabiliyorken zorlanıp almışken en azından 4060ti tercih edilebilir.

KS

disguisex18

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
24k ya ulaşılabiliyorken zorlanıp almışken en azından 4060ti tercih edilebilir.
mesela örnek olarak elinde her hangi bi sistem varmı ve illa asus almak mı gerekiyor msi ısınma problemi var diyolar palit inno3d önerisi yok onun dışında asus almak istesek fiyat yüksek oluyor ondan asus 4060 düşünüyordum sence hangisi mantıklı çok fark varmı aralrında?

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
538
ısınma problemi dedikleri genellikle markaların giriş seviyesi olan 2 fanlı modellerinde mevcut. ( özellikle 3xxx serileri çok güç çektiğpi için onlarda daha fazla olmakla bereber. msi ısınıyor dedikleri model ventustur. Aynı şekilde gigabytenin eagle ve windforce giriştir diğer modellere göre daha fazla ısınır.) Asusun dual modeli ise 2 fanlı olmasına rağmen çoğu markanın giriş modelinden daha az ısınır. Bundan dolayı önerilir.(Birde asus oldugun unutmamak lazım.) Palit ve inno için bir yorum yapamacağım bizzat kullanmadım. Youtubeden istediiğiniz modeller için araştırma yapabilirsiniz.

26k civarlarında 4060ti 5600 lü sistemler bulunabileceğini düşünüyorum

KS

disguisex18

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ısınma problemi dedikleri genellikle markaların giriş seviyesi olan 2 fanlı modellerinde mevcut. ( özellikle 3xxx serileri çok güç çektiğpi için onlarda daha fazla olmakla bereber. msi ısınıyor dedikleri model ventustur. Aynı şekilde gigabytenin eagle ve windforce giriştir diğer modellere göre daha fazla ısınır.) Asusun dual modeli ise 2 fanlı olmasına rağmen çoğu markanın giriş modelinden daha az ısınır. Bundan dolayı önerilir.(Birde asus oldugun unutmamak lazım.) Palit ve inno için bir yorum yapamacağım bizzat kullanmadım. Youtubeden istediiğiniz modeller için araştırma yapabilirsiniz.

iş dönüşü bakıcağım teşekkür ederim

KS

disguisex18

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

bu sistem alınır mı?

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Daha ucuzu var.Ki ,SSD si ,DRAM modüllü ve çok kalitedir.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    240.3 KB · Görüntüleme: 38

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Bunlar büyük firmalar,hiç bi şey olmaz. Herkes alıp kullanıyor. Ama tabi ,karar sizin.

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
ucuz var fakat inno3d gibi markaları çok bilmiyorum yanaşmak istemiyorum o yüzden fiyat farkı oluyor
inno3d ve palit markaları köklü firmalardır ürünleri iyidir, palitin dual modelleri ısınıyor bi o alınmaz ama inno3d x2 modellerinin testlerini izledim 65 civarı max sıcaklık seviyesi

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
538
4060 lı sistem alcaksan hem daha ucuz hem asus kartlı bu model var hemde vatanda bakabilirsin :

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri