21.000-25.000 TL 20-25 Bandında Hazır Oyuncu PC Önerisi

ceylininci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
Farketmez
Ekran Kartı
Farketmez
20-25k bütçem var. Simülasyon olsun balo CS pubg gibi oyunlar olsun rahat oynayabilecek uzun vadeli (4-5 sene) idare edecek bir bilgisayar istiyorum. İlk bilgisayarım olacak o yüzden hazır sistem almayı düşünüyorum. (Ekran kartı ve işlemci bölümünü salladım takılmayın)

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
540
İçerisinde
5600 veya 12400f işlemci ve 4060ti olan pcleri araştır. İndirim oldukça yakalamaya çalış. Tam ara bütçedesin almışken 4060ti al isterim.

vatana şöyle bir sistem gelmiş yeni :

KS

ceylininci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İçerisinde
5600 veya 12400f işlemci ve 4060ti olan pcleri araştır. İndirim oldukça yakalamaya çalış. Tam ara bütçedesin almışken 4060ti al isterim.

vatana şöyle bir sistem gelmiş yeni :
Peki 30-35 gün içinde fiyatta bir değişiklik olur mu zamlansa ne kadar zamlanır? Bütçenin elime geçmesi için rahat 1 ay var çünkü

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
540
Peki 30-35 gün içinde fiyatta bir değişiklik olur mu zamlansa ne kadar zamlanır? Bütçenin elime geçmesi için rahat 1 ay var çünkü
yine benzer fiyatlarda indirim olur diye düşünüyorum piyasa bandı 4060ti için 27k seviyelerinde genelde. ara arada indirim oluyor böyle vatan gibi yerlerde.

KS

ceylininci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
yine benzer fiyatlarda indirim olur diye düşünüyorum piyasa bandı 4060ti için 27k seviyelerinde genelde. ara arada indirim oluyor böyle vatan gibi yerlerde.
Teşekkür ederim umarım yetişebilirim kampanyalara bu arada önerdiğin sistemli pcler için monitör önerebilir misin? Herşeyi 0 dan yapacağım için bilgim yok hangi monitör hangi kasaya gider bilmiyorum

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
540
Teşekkür ederim umarım yetişebilirim kampanyalara bu arada önerdiğin sistemli pcler için monitör önerebilir misin? Herşeyi 0 dan yapacağım için bilgim yok hangi monitör hangi kasaya gider bilmiyorum
senin bandın için 1080p 144hz ips panel monitörler tercih edilebilir. tavsiye olarak uygun olması açısından kendi kullandığım monitörü önerebilirim(imzamda mevcut). biraz fiyat araştırması yapıp kafanızda belirlediğiniz fiyatıda yazabilirseniz arkadaşlarda daha üst modellere doğru öneri yapabilirler. @Lory @Sahuraka

KS

ceylininci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
senin bandın için 1080p 144hz ips panel monitörler tercih edilebilir. tavsiye olarak uygun olması açısından kendi kullandığım monitörü önerebilirim(imzamda mevcut). biraz fiyat araştırması yapıp kafanızda belirlediğiniz fiyatıda yazabilirseniz arkadaşlarda daha üst modellere doğru öneri yapabilirler. @Lory @Sahuraka
Piyasayı bilmediğimden 5-6k bandında önerebileceğiniz monitörlr varsa işimi görür PC ve monitörü toplam 30k küsürden halletmek istiyorum mümkün olursa

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
540
Piyasayı bilmediğimden 5-6k bandında önerebileceğiniz monitörlr varsa işimi görür PC ve monitörü toplam 30k küsürden halletmek istiyorum mümkün olursa
benim imzamdaki monitör 3900 civarındaydı gaming gen de diğer arkadaşlar daha üst model önerebilir o fiyat çerçevesinde mesajı görünce yazacaklardır. Sizde fiyatına göre kararlaştırmış olursunuz

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,480
Yeterince parlak, ips panel, 180hz 0.5ms,pivot alinabilecek en iyi monitor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri