20 - 30K Tv Önerisi

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Fiyat olarak 20-30k arasında tv bakıyorum bir kaç modele baktımda bunların arasında iyi olan hangisi veya önereceğiniz başka model var mıdır ?
1-
2-
3-
4-
5-

alıcak olsanız sıralaması nasıl olurdu ( 1 > 2 > 3 ... gibi) veya önereceğiniz var mıdır ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
Fiyat olarak 20-30k arasında tv bakıyorum bir kaç modele baktımda bunların arasında iyi olan hangisi veya önereceğiniz başka model var mıdır ?
1-
2-
3-
4-
5-

alıcak olsanız sıralaması nasıl olurdu ( 1 > 2 > 3 ... gibi) veya önereceğiniz var mıdır ?
3. Olani almani oneririm oled panel

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
3. Olani almani oneririm oled panel
ömür açısından daha az diye yorumlar okudum(parlaklığı çok açarsanız vs ömrü kısa olur - tamir durumu olursa diğer panellere nazaran oled olduğu için pahalı olur gibi gibi) senin düşüncen nedir ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
ömür açısından daha az diye yorumlar okudum(parlaklığı çok açarsanız vs ömrü kısa olur - tamir durumu olursa diğer panellere nazaran oled olduğu için pahalı olur gibi gibi) senin düşüncen nedir ?
Yani biraz oyle eger daha uzun omurlu vs ariyorsan samsungtan sasma

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Yani biraz oyle eger daha uzun omurlu vs ariyorsan samsungtan sasma
panel üreticisi olarak lg markası diğer markalara dağıtıyor sanırım , peki diğerleri bu durumu değerlendirip lg den daha iyi ürün çıkarabilirler mi , düşüncen nedir ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
panel üreticisi olarak lg markası diğer markalara dağıtıyor sanırım , peki diğerleri bu durumu değerlendirip lg den daha iyi ürün çıkarabilirler mi , düşüncen nedir ?
Samsung kendi panel yapiyor diye biliyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri