17.000-20.000 TL 20 Bin TL Bütçe Ile Hazır Sistem Tavsiyeleri

UlughBeg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Amd 5600 işlemci alacağım.
Ekran Kartı
Rtx veya Rx
İyi forumlar,

Hocalarım hazır sistemlerdeki ekran kartları hakkında bir şey sormak istiyorum, ben almışken 2-3 yıl kullanmak istiyorum ona göre bir tercih yapacağım, 4060 düşündüm fakat 8 GB olması beni üzüyor fakat dlss 3.0 mevcut. RX 6700 XT 12 GB sistem var bu kafama uydu, PC hocasının sistemi fakat AMD'dede fazla driver sorunu, yazılımsal hatalar oluyor,stabil değil diyorlar forumlarda. Kafam bayağı karıştı ekran kartı mevzusunda. Hazır sistem alacağım 20k toplam bütçe. Ne almalıyım sizce? Aslında en çok kafama yatan AMD'li pch velar sistem. İncelediğim sistemler:

Son düzenleme:

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
İyi forumlar,

Hocalarım hazır sistemlerdeki ekran kartları hakkında bir şey sormak istiyorum, ben almışken 2-3 yıl kullanmak istiyorum ona göre bir tercih yapacağım, 4060 düşündüm fakat 8 GB olması beni üzüyor. 3060'lı sistemlere o kadar para verilmez diyorlar bence de verilmez. RX 6700 XT 12 GB sistem var bu kafama uydu, PC hocasının sistemi fakat AMD'dede fazla driver sorunu, yazılımsal hatalar oluyor diyorlar forumlarda. Kafam bayağı karıştı ekran kartı mevzusunda. Hazır sistem alacağım 20k toplam bütçe. Ne almalıyım sizce? Aslında en çok kafama yatan AMD'li pch velar sistem. (8GB vram olan sistemlere pek iyi bakmıyorum açıkçası.) İncelediğim sistemler:
Ben 6700 Aldım Bugün Yarın Kullanmayada Başlıcam Uzun Süredir Son Zamanlarda Driver Sorunları Bitti Denecek Kadar Az Diyolar Amdnin Son Modellerinde Bu Yüzden Almak İstiyorsan Alabilirsin Bence

cohwel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
core 2 quad q8400 işlemciye hangi ekran kartı olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri