200 FPS DÜŞTÜ

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Arkadaşlar 3 gün önce csye girdim. bir baktım 100-120 fps alıyorum. normalde fps i 400 e sınırlardım ve 390 fps falan alırdım ama şimdi 120 ve aşşağısını alıyorum

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109
Yüksek FPS aldığınız dönem ile düşme yaşadığınız dönem arasında her hangi bir donanım değişikliği ekleme çıkarma yaptınız mı?

KS

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Yüksek FPS aldığınız dönem ile düşme yaşadığınız dönem arasında her hangi bir donanım değişikliği ekleme çıkarma yaptınız mı?
hayır hiçbir şey değiştirmedim hiçbir şeye dokunmadım

hocam şimdi basemarkgpu testine soktum önceki sonuçlarla aynı sonucu aldım 12607 puan verdi önceki testlerde de 12000+ almışım. muhtemelen problem cs go ile alakalı

Son düzenleme:

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Muhtemelen csgo dan kaynaklıdır optimazsoyunu vs kötü diye biliyorum güncelleme geldiyse belki ondandır. Ama bu düşüş biraz fazla geldi. Valorantda da böyle galiba.

kedekraqn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
hayır hiçbir şey değiştirmedim hiçbir şeye dokunmadım

hocam şimdi basemarkgpu testine soktum önceki sonuçlarla aynı sonucu aldım 12607 puan verdi önceki testlerde de 12000+ almışım. muhtemelen problem cs go ile alakalı
benimde fps düştü normalde 400e yakın alıyordum ama şu sıralar 200 300 arasında gidip geliyor

KS

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Muhtemelen csgo dan kaynaklıdır optimazsoyunu vs kötü diye biliyorum güncelleme geldiyse belki ondandır. Ama bu düşüş biraz fazla geldi. Valorantda da böyle galiba.
hocam niye böyle anlamadım bazen drop giriyor acaba oyunu silip tekrar mı yüklesem

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Oyunu silip tekrar kurmayı denedin mi? Bazen update üstüne update olunca oyunlar sapıtabiliyor. Ben de arada bir nadiren de olsa Valorant'ı silip yeniden kurma ihtiyacı duyuyorum. Denemeni tavsiye ederim.

KS

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Oyunu silip tekrar kurmayı denedin mi? Bazen update üstüne update olunca oyunlar sapıtabiliyor. Ben de arada bir nadiren de olsa Valorant'ı silip yeniden kurma ihtiyacı duyuyorum. Denemeni tavsiye ederim.
hocam 8 dkya inicek oyun inince yazarım

KS

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
hocalarım hepinize teşekkürler oyunu sildim yükledim düzeldi

arkadaşlar bu allahın belası oyun sağ gösterip sol vurdu. ilk maç düzeldi sonra yine düştü

KS

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Hocalarım sizce neden böyle oldu var mıdır bir tavsiyeniz?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ayarları olabilecek en yüksek ayarlara alıp deneyebilir misin ? HDD' ye mi kurulu yoksa Ssdye mi ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri