Öneri 2000 Lira Civarı Klavye

ahmethmd1254

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
3 senedir gamepower warlock compacti kullanıyorum, bazı tuşları temassızlık yapmaya, bazıları çift basmaya başladı. 2000 lira civarı bir param var arkadaşlar. Genel olarak oyun için kullanacağım mavi switch olmazsa, ve masamın tamamını kaplamasa (numlock'a gerek yok örneğin) güzel olur. En az 3 sene kullanacağım bir klavye arıyorum

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,081
3 senedir gamepower warlock compacti kullanıyorum, bazı tuşları temassızlık yapmaya, bazıları çift basmaya başladı. 2000 lira civarı bir param var arkadaşlar. Genel olarak oyun için kullanacağım mavi switch olmazsa, ve masamın tamamını kaplamasa (numlock'a gerek yok örneğin) güzel olur. En az 3 sene kullanacağım bir klavye arıyorum
Royal kludge rk61

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
856
Sahurakanın dediği mantıklı olabilir pek bilmiyorum ama şunada bakabilirsiniz
Ürünü alırken 10ANGELPGC kodunu kullanıyorsun 54 dolar oluyor bide ürünü teslim alırken %20 vergi ödüyorsun 2k falan ediyor yaklaşık. Ben aldım Malatyada gümrük işlemleri yapılamıyor bu yüzden İstanbula gelceksiniz dediler gelmezseniz iade edersiniz dediler iade ettim. İzmir büyükşehirde yüksek ihtimalle bir sorun yaşamazsınız getirirler. Ama aylık max 5 ürün sipariş edebiliyorsunuz yurt dışından. Bu ay başka ürün sipariş ettiyseniz sıkıntı olabilir.

KS

ahmethmd1254

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sahurakanın dediği mantıklı olabilir pek bilmiyorum ama şunada bakabilirsiniz
Ürünü alırken 10ANGELPGC kodunu kullanıyorsun 54 dolar oluyor bide ürünü teslim alırken %20 vergi ödüyorsun 2k falan ediyor yaklaşık. Ben aldım Malatyada gümrük işlemleri yapılamıyor bu yüzden İstanbula gelceksiniz dediler gelmezseniz iade edersiniz dediler iade ettim. İzmir büyükşehirde yüksek ihtimalle bir sorun yaşamazsınız getirirler. Ama aylık max 5 ürün sipariş edebiliyorsunuz yurt dışından. Bu ay başka ürün sipariş ettiyseniz sıkıntı olabilir.
sizce gecikmede falan sıkıntı yaşanır mı bu klavyede? bir yerde görmüştüm sanırım gaming olmayanlara çok gecikmeli falan diyorlardı.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
856
sizce gecikmede falan sıkıntı yaşanır mı bu klavyede? bir yerde görmüştüm sanırım gaming olmayanlara çok gecikmeli falan diyorlardı.
Kablosuz bağlayınca genel olarak çoğu klavyede gecikme artıyor diye biliyorum. Bu klavyede ister kablolu ister kablosuz kullanabiliyorsunuz.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,081

Necothen33

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Steelsteller öneriyorum TKL fiyat olarak da uygun ve görebileceğiniz en kaliteli klavye ayrıca RGB leri istediğin gibi kontrol edebiliyorsun özel yazılı mi var.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-29-07-36-47-717_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-29-07-36-47-717_com.android.chrome.jpg
    642.8 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri