Çözüldü 2000 TL Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
HS80 önerecektim ama bütçeniz varsa HyperX önerdiğim ürünü alın. Ürün genel olarak iyi ortama 10 üzerinde 7 puan verirdim bu ürüne.
Hocam bütçe varda kredi kartına yükleniyoruz çokta açılmak istemiyorum açıkçası ama siz yinede bana arctis 7 mi cloud flight s mi alacağım konusunda veya hangisini ne için alabilirim konusunda yardımcı olsanız çok güzel olur. Film ve hikayeli oyunlar oynayacağım başka bir amacım yok birde telefona bağlansın istiyorum vesaire paranın hakkını versin yani alacağım ürün, arctis 7+ alacaktım ama 2300 değil 3000 tl imiş arctis 7 2019' da o fiyatta arctis 7 iste attıgım linkte 2450 tl.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Şöyle söyleyeyim o halde daha net olur sizin için. Ürünlerin hepsi oyun ve medya tüketimine uygun orasını başta bilin. Ürünleri kendi adıma sıralamam gerekirse HyperX Flight S en iyisive SS AC 7 / HS80 ürünlerinin birbirlerine yakın olduğunu düşünüyorum. Hiçbirisi bu bütçede pişman etmez diyebilirim. Karar sizin.

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Şöyle söyleyeyim o halde daha net olur sizin için. Ürünlerin hepsi oyun ve medya tüketimine uygun orasını başta bilin. Ürünleri kendi adıma sıralamam gerekirse HyperX Flight S en iyisive SS AC 7 / HS80 ürünlerinin birbirlerine yakın olduğunu düşünüyorum. Hiçbirisi bu bütçede pişman etmez diyebilirim. Karar sizi

Şöyle söyleyeyim o halde daha net olur sizin için. Ürünlerin hepsi oyun ve medya tüketimine uygun orasını başta bilin. Ürünleri kendi adıma sıralamam gerekirse HyperX Flight S en iyisive SS AC 7 / HS80 ürünlerinin birbirlerine yakın olduğunu düşünüyorum. Hiçbirisi bu bütçede pişman etmez diyebilirim. Karar sizin.
Hiçbirisini almayıp arctis 9 aldım, birde bu kulaklıklarda ki titreme olayı nasıl oluyor bass sesi gelince mi titreşim efekti oluyor hocam?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Benimde pek bir bilgim yok sanırım bazı insanların titreşim olarak bahsettiği şey "bass" olmalı.
Kulaklık kablosuz bir ürün ve titreşim motorları olmaz bu tarz ürünlerde. Şarj süresi yüzünden. Bazı şikayetler var ürün ile alakalı yüksek "Bass" durumlarında üründe bazı şeyler titriyor diye. Onları mı okudunuz acaba?

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
- Fiyatı yine biraz artmış ama en ucuz buradaydı. 3000 TL altında başka yerde bulamadım. 10 üzerinden kablosuz oyun ve medya tüketimi için 8 puanlık bir üründür. Çok beğenmiştim denediğim en iyi ürünler arasında yer alıyor.
Hocam bu ürünün mikrofonu cikabiliyor mu sirf meraktan soruyorum :D

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Evet. Merak ettikleriniz için, ürün sayfasına bakabilirsiniz. Link :
Despec firması ile görüştüğümde teknik servis açısından SS harici almamami en ufak olaydan bile garanti kapsamının bozulduğu söylenmişti belki bazı arkadaşlar için yardımcı olur bu yorumumda uğur bey.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Despec firması ile görüştüğümde teknik servis açısından SS harici almamami en ufak olaydan bile garanti kapsamının bozulduğu söylenmişti belki bazı arkadaşlar için yardımcı olur bu yorumumda uğur bey.
Servis kalitesini bilmiyorum, bir şey diyemem.

Başka bir sorunuz var mıydı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri